Splnit si sen o luxusním automobilu

Kdo by si nechtěl splnit dávný sen o tom, jak se alespoň projede v nějakém parádním vozidle? Jenže život vyžaduje pořizování důležitějších věcí než drahých hraček pro potěšení. Proč si však ten pocit neprožít alespoň na pár hodin či dnů?

V roli řidiče luxusního auta

Nádherný auťák a šťastný pocit z toho, že vám alespoň na několik hodin, den či několik dní bude říkat „pane“. Ano, neochuďte se o tuto příležitost, která vám připraví dobrodružné chvilky. Stanete se řidičem originálního modelu, který vás nepřipravil o veškeré životní úspory. Je těžké si ušetřit dost velké částky na jedinečné auťáky, které se mnohdy vidí jen u celebrit a úspěšných byznysmenů. Naštěstí existuje půjčovna luxusních vozů Praha, která vám umožní půjčení za rozumnou cenu. Tento servis si budou pochvalovat i hodně nároční zákazníci, záleží na vašich představách a požadavcích. Cena za půjčení obsahuje také povinné ručení, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění a platnou dálniční známku.

Cena za super jízdu

Jakou si představujete cenu za ojedinělé dojmy ze skvělé jízdy? Individuální domluva je určitě možná, ale existuje i platný ceník, který vám přiblíží, kolik vás bude stát vypůjčení vozu. Půjčovna sportovních aut Praha si však zakládá na splnění několika podmínek. Především musíte dovršit věk minimálně jedenadvacet let. Předložíte řidičské oprávnění skupiny B a složíte vratnou kauci ve výši padesát tisíc korun. Kdy začne vaše zážitková jízda? Klidně hned, stačí se zajímat a chtít. Využijte k tomu telefonické a emailové kontakty. Vůbec nezáleží na tom, kde zrovna bydlíte, protože automobil se vám přistaví na místo, které určíte. A pozor! Jestliže si necháte přistavit vůz kdekoliv v Praze, bude to zcela bez poplatku. Vychutnejte si posezení v interiéru, o kterém budete ještě dlouho vypravovat svým známým!