Pásky všeho druhu do práce I domácí použití

Mnohdy si ani neuvědomujeme, s kolika praktickými páskami pracujeme. Využíváme je k balení krabic, obchodnímu značení i odlišení. Často pak sledujeme výstražné a ohraničovací pásky s potiskem či papírové pásky. Mezi sortiment patří pak i samolepicí a potištěné štítky a etikety, s nimiž se setkáváme prakticky každý den, třeba v obchodech, při nákupu oblečení a potravin. Obalové materiály si pořiďte do výbavy a chcete-li být skutečně originální, vsaďte na vlastní potisk. Skvělá reklama za pár korun, nemyslíte?

Páska přesně podle krabice

Lepicí pásky nejsou tím jediným, co můžete pohodlně nakupovat online a nechat si cenově ohodnotit. Nabízí se třeba průmyslové kartony s potiskem, čímž se výrazně odlišíte od konkurence. Důležité je pouze vědět, jakou délku, šířku a výšku požadované krabice máte, jaký tvar požadujete a stejně tak materiálové zpracování, množství a rozsah potisku. Velký rozdíl je totiž již v samotném potisku, zda má být jednobarevný či barevný, protože každý materiál vyžaduje jinou technologii tisku pro udržení barev. Z materiálů se pak nabízí třeba mikrovlna, třívrstvá a pětivrstvá lepenka. Pokud nevíte, jakou krabici využijete nejlépe, využijte on-line kalkulátor, popřípadě si nechejte rovnou poradit, jaký typ krabice se nejvíce hodí pro vaše účely použití. Pásky s potiskem v kombinaci se značkovými krabicemi jsou skvělou propagací image značky a firmy.

Poraďte se s profesionály

Vybrat vhodné pásky s potiskem ale může být občas oříšek. Jde totiž o to, aby pásky byly správně skladovány, dobře se s nimi zacházelo a nabídly řadu výhod během užívání. Rozhodnete-li se investovat do kvalitních pásek, budete překvapeni vysokou trvanlivostí a odolností vůči oxidaci a UV záření. Páskami navíc chráníte balíky a zásilky, jež odesíláte. Nechejte si vytvořit nezávaznou cenovou kalkulaci a přesvědčte se, že budování firemní propagace lze mnoha způsoby.