Sdílení opravdu zadarmo

Stahování i uploadování souborů nám značně usnadňuje život. Pomocí těchto dvou služeb můžeme sdílet fotografie z dovolené, fotografie či nahrávky svých dětí, nejrůznější dokumenty, počítačové programy, filmy, hry apod. Tato služba se nám tedy může hodit nejen pro rodinu a přátele, ale například také pro sdílení nejrůznějších souborů s obchodními partnery (mezi tyto soubory patří natočený spot, reklama, prezentace, ceníky apod.).

Na internetu najdeme hned několik serverů, které stahování i uploadování souborů poskytují; jmenujme například: xShare.cz, Ulozto.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz, Webshare.cz, Fastshare.cz, edisk.cz a spousta dalších. Od sebe se liší přenosovou rychlostí stahování i uploadování a zpoplatněním takovýchto služeb.

Abyste mohli využívat soubory umístěné na jmenovaných serverech, je potřeba se zaregistrovat. To ale u většiny z těchto serverů nestačí. Pokud totiž chcete stahovat rychleji, budete muset zaplatit poplatek v určité výši. Server xShare.cz je však jiný – ten nabízí vysokou rychlost stahování i uploadování souborů, a to pouze za to, že se zaregistrujete! Tím se liší od všech ostatních českých portálů!

Mimo to nabízí xShare.cz ještě spoustu dalších služeb, a to vše zdarma, za pouhou registraci! Můžete si přehrávat MP4 videa přímo z webu (a dokonce v plné HD kvalitě – pomocí označení můžete rozeznat, zda je nahraný soubor HD Ready nebo Full HD) a mnoho dalšího.

Veškeré služby (včetně registrace) poskytuje server xShare.cz zdarma, nebudete už limitování rychlostí stahování ani penězi. K tomu všemu stačí splnit základní podmínky serveru, mezi které patří jeho legální využívání, věk minimálně 18 let, dodržování autorských zákonů – což splní snad každý poctivý uživatel. Je potřeba ale mít na paměti, že všechny nahrané soubory jsou veřejné, nikoli soukromé, a proto se na ně může podívat každý přihlášený uživatel. Nezveřejňujte tedy něco, co jste nechtěli sdílet s veřejností!