Získejte pozornost díky světelné reklamě

Neodolatelné výhledy z kopců. Znáte je? Nemusíte zrovna patřit k nově zamilovaným párům, abyste vyšlápli kopec nad městem a kochali se výhledem na noční život pod vámi. A každého podnikatele jistě zaujme také fakt, že i ve tmě svítí do dáli loga nejrůznějších firem.

Nenásilně vejděte do života druhých

Nastal čas se pořádně rozsvítit a vylepšit prodeje! Začněte uvažovat o tom, jak by vaše logo vypadalo v tmavé ulici. Vždyť letní čas netrvá věčně, dny se krátí a stmívání přichází stále dříve. Lidé nakupují, koukají kolem a jejich očím neuniknou ani různé blikající panely. Neobávejte se, že by vaše představy nešly realizovat. Dnes se vyrobí jakýkoliv tvar v různých barvách. Jeden z nejefektivnějších reklamních způsobů získáte na míru. Je jedno, jestli se rozhodnete pro plastické logo, výrazná nebo jednoduchá písmena, anebo si naplánujete obrovský světelný panel. Vytvořené návrhy se dají připevnit i na věže a pylony. Stávající klienti vás snadno najdou, nové upoutáte i na delší vzdálenosti. Určitě si vašich výtvorů všimnou, protože tráví čas venku s přáteli, čekají na veřejnou dopravu, něco hledají a všímají si i jiných upoutávek po cestě.

Vsaďte na dobré provedení

Výroba světelné reklamy úzce souvisí s odbornou a osvědčenou výrobou. Při zadávání poptávky se doporučuje sledovat doporučení a reference dosavadních zákazníků. Jestliže si necháte vyrobit loga či nápisy bez dostatečně dobrého osvětlení, nebudete s výsledkem spokojeni, protože za nepříznivého počasí a v noci se stanou obtížně rozeznatelnými. Provedení by se mělo uskutečnit z vysoce odolných materiálů, což zaručuje dlouhou životnost. V praxi se využívají hliníkové a plastové komponenty. Na čelní strany slouží například vinylová plachta o vysoké gramáži, ale také extrudovaný Plexiglas litý. Nezapomíná se ani na grafiku, která se polepuje translucentní fólií.