Stěhování strojů bez rizika

Změna sídla firmy a nalezení prostorů pro vaše podnikání ještě neznamená tu nejnáročnější práci. Doslova tvrdým oříškem se stane až samotné stěhování těžkých břemen, které vlastníte a nehodláte se s nimi rozloučit. Jde o náročnou činnost, avšak s odborníky vše zvládnete bez problémů.

Přeprava techniky různých rozměrů

K zajištění transportu různých strojů, zařízení a technologií, zejména v oblasti Prahy a okolí, snadno domluvíte společnost zabývající se přepravou kterýchkoliv rozměrů až do hmotnosti 50 000 kg. Stěhování a přesun strojů vyžaduje zpracování harmonogramu prací ještě před samotnou realizací. Odborně proškolený pracovník dojde prohlédnout všechna zařízení určená k přemístění a rovněž připraví konkrétní trasu. Rovněž dojde k domluvě na době odpojení a následném připojení. Podle potřeby se provede demontáž a montáž, balení, kotvení a vyvažování. Manipulace se vykoná s veškerou péčí za použití přepravních vozíků, vozů a špičkové techniky. Těžká břemena se odvezou a přivezou například pomocí jeřábu, vysokozdvižných přístrojů nebo hydraulickou rukou.

Stěhování výrobních závodů pod dohledem

Mít dlouholeté zkušenosti se stěhováním strojů s sebou nese značné výhody. Proces proběhne bez zmatků a zbytečného poškozování vašeho majetku. Nezáleží na velikosti, zvládnou se malé i velké rozměry, navíc dokonce v místech s problémovou dostupností. U stěhování strojů nerozhoduje ani vzdálenost přemístění. Můžete požadovat odvoz z jedné haly do druhé postavené opodál, anebo z jednoho města do druhého. Záleží na vašich požadavcích.  

Profesionální služby a osobní přístup povede k vaší maximální spokojenosti. Vždy se najde vyhovující řešení, nedostanete žádnou zamítavou odpověď na otázku typu: „Půjde to?“ V tomto případě lze vítat i tak náročné úkony během probíhajících změn ve vaší podnikatelské aktivitě.