Mějte z jídla požitek i v práci

Snad každý zaměstnanec se těší na pravidelnou odpolední pauzu určenou nejen k odpočinku, ale hlavně k nasycení hladového žaludku. Někteří si nosí obědy z domova, většina však využívá podnikového stravování nebo možnosti najíst se poblíž objektu, kde pracují. Často není snadné najít restauraci nebo hospůdku s dostatečným výběrem kvalitních jídel, velikostí porcí a dostupnými cenami. Naštěstí však stále existují firemní a závodní jídelny, z nichž budete odcházet spokojeni vy i vaše peněženka.

Kvalitní závodní strava

Možná jste si na podkladě dosavadních zkušeností vytvořili názor, že firemní stravování se vyznačuje univerzální hnědou omáčkou, bramborovou kaší z prášku a rozvařenou rýži. Z omylu vás zaručeně vyvede závodní stravování od Arter.cz, kde si klientů považují, což denně dosvědčují nabídkou minutkových a hotových jídel, výborných polévek a příloh. Široký sortiment kvalitních surovin, teplá a studená kuchyně či rozmanitý výběr zasloužených dezertů zaručeně utiší kručení v břiše a uspokojí chuťové pohárky.

Spokojený zákazník je prioritou číslo jedna

Kromě výše zmíněných benefitů zaručuje firemní stravování Praha dostupnost všech nabízených jídel po celou výdejní dobu s cílem zabránit frontám a udržet plynulý chod provozu. Velikost porce je plně uzpůsobena vašim požadavkům a díky volně přístupným ingrediencím ji dochutíte podle svého gusta!

Závodního stravování Arter využívá valná většina zaměstnanců okolních budov. Čistý a hezký interiér je spolu s ochotným personálem častým důvodem oslav a večírků s komplexním servisem a službami na přání.

Najezte se do sytosti

Hojně využívané jsou rovněž přidružené kantýny zásobované mnoha druhy čerstvého zboží. Platit můžete v hotovosti, kartou nebo podnikovými stravenkami. Přidejte se ke spokojeným strávníkům restaurace Arter, abyste si denně vychutnali požitek z dobrého jídla, přístupu a precizní péče těch, kterým skutečně záleží na výsledcích práce a dobrém jménu!