Skládací přepravka pro důmyslnější skladování

Jak a čím ušetřit místo, kterého obvykle není nazbyt? Přitom bez úložných prostorů se málokdo obejde a je jedno, jestli se jedná o průmyslovou firmu nebo toho, kdo potřebuje doma v kůlně mít vhodně setříděné a uskladněné věci. A k tomuto účelu se výborně hodí skládací přepravky. Vyznačují se rychlým použitím, jejich složení a opětovné rozložení obvykle nezabere více než pár sekund.

Skládací přepravky různých velikostí

EURO přepravka, kterou lze složit, je snadno stohovatelná a i ve složeném stavu velmi stabilní. Lépe se s ní pracuje a také přepravuje. Skládací přepravky jsou vyrobené z praktického a kvalitního polypropylenu v různých rozměrech. Kdo potřebuje, může využít i možnost reklamního potisku. Tradičně se EURO přepravky vyrábějí ve stříbrošedé barvě, ale barevná nabídka je poměrně širší. Potřebujete mít přepravky barevně rozlišené, nebo je vaší firemní barvou třeba zrovna modrá? Žádný problém, stačí si jen vybrat z nabídky a firma Storage s.r.o. vám vyrobí skládací přepravky dle vašeho přání.

Proč pořídit skládací EURO přepravku?

Hlavní výhodou EURO přepravek bývá úspora finančních nákladů na přepravu, což bývá pro firmu rozhodujícím faktorem. Skládací přepravky jsou vhodné pro dlouhodobé skladování i do výroby. Jsou poměrně lehké, a proto se s nimi dobře manipuluje. EURO přepravky díky použitému materiálu, ze kterého jsou vyrobené, vynikají odolností proti většině slabých kyselin, louhům, plísním či tukům. Vydrží silný náraz i zkroucení, a hodí se tak do průmyslových provozů. Jejich hladké stěny umožňují stoprocentní využití objemu. K dispozici jsou přepravky také s víkem, mohou mít zesílené pevné dno, otevřené rukojeti apod.

Zasouvací přepravky

Dalším důmyslným pomocníkem ve skladovém hospodářství nebo při přepravě zboží jsou zasouvací přepravky. Mohou mít průhledné, posuvné a odnímatelné čelo, které umožňuje přístup k uloženým věcem. Zasouvací přepravky lze bez problémů vzájemně stohovat na sebe, čímž se ušetří až 80 % prostoru při jejich skladování.