Přehledné a moderní webové stránky

Úspěšné podnikání znamená, že se o vaší činnosti dozví mnoho lidí. Jak toho dosáhnete? Pochopitelně se musíte nějak zviditelnit, například reklamami, ale především prezentací v online světě, která dnes přináší mnohé výhody. 

Prezentace díky webovým stránkám

Mít přehledné, pěkné, ale hlavně fungující webové stránky vás nemusí stát příliš peněz. Určitě se nebojte řešení postaveného na platformě WordPress, protože se jedná o vysokou kvalitu za přijatelné peníze. Ne, nebudete na všechno sami, ani nebudete muset hledat drahé programátory, kteří vám vše připraví k dokonalosti. Existuje řešení, kdy si budete vytvořený web později upravovat a přizpůsobovat vlastními silami podle momentální situace. Tvorba webových stránek v CMS systému WordPress se hodí jak pro malé, tak pro střední firmy. Půjde o dostatečně reprezentativní prostor, kde nabídnete své služby nebo produkty. Zároveň zde představíte svou firmu, zveřejníte své dosavadní reference, protože potenciální zákazníci se rádi přesvědčí o faktu, jak s vámi byli jiní zájemci spokojení. 

Web s navazujícími službami

Základní web zahrnuje realizaci administrace webu WordPress, základní funkce webu, například kontaktní formulář. Dále se design přizpůsobí předloze, šabloně nebo dodané grafice. Nebude chybět základní SEO, certifikát SSL o zabezpečení webu, když si zvolíte hosting u firmy, analýza zákazníků a konkurence. V základní verzi se také obstarají texty a popisy webu, dokonce i jazykové mutace, když o ně budete jevit zájem. Pokud si vyberete tvorbu webu od firmu AJAS, budete mít možnost i navazujících služeb, kam spadají PPC reklamy, SEO a online marketing. Jde o velkou výhodu, protože bez profesionální propagace a podpory pro vás nebude vůbec jednoduché se prosadit mezi tisícovkami jiných webů. Ke každému projektu se přistupuje individuálně a komunikace probíhá na rovinu, takže se se nemusíte obávat zklamání z nepochopení.