Regálové systémy nesmí chybět ve vaší dílně

Vybavujete svou dílnu? Chcete vylepšit současné pracoviště? Pořiďte si skvělé doplňky, které vám usnadní práci, zaručí pořádek a vždy úhledně připravené nářadí, přípravky či komponenty. Co všechno budete potřebovat? Začněte vybírat regály, přepravky nebo třeba plastové nádrže na kapaliny.

Kvalitní stůl jako základ

Do každé dílny, skladu anebo garáže patří kvalitní dílenský stůl s praktickými šuplíky či zásuvkovým systémem. Díky dostatečnému prostoru, kvalitnímu zpracování a použití odolných materiálů bude dílenský stůl i po letech vypadat velmi zachovale. Svůj nový stůl můžete doplnit poličkami a háčky na nářadí. Na stůl pohodlně uskladníte třeba plastové dózy, které pojmou drobné šroubky, matky nebo hřebíky. Pořádek může vypadat skvěle a zároveň vám zachovat přirozené pracovní prostředí.

Abyste získali v dílně či garáži organizovaný pořádek, budete potřebovat kovové regály, které jsou konstruovány tak, aby unesly i hmotný náklad. Díky policím budete mít přehled o skladování všeho, a pokud přidáte ještě barevně odlišné plastové přepravky, získají dokonalý přehled i ostatní členové rodiny.

Správné skladování kapalin

Pokud pracujete s kapalinami nebo chcete mít v garáži zásoby hořlavin či olejů, zabezpečte je do příslušných kanystrů. Každý kanystr můžete označit a mít tak přehled, jaké látky vám schází, anebo naopak nemusíte dokupovat. Ve vaší dílně nesmí chybět ani nádrž na vodu či šikovný kbelík slibující univerzální využití. Podle objemu se bude hodit i nádoba na dešťovou vodu, která zaručeně najde uplatnění pro skladování i jiných kapalin. Speciální nádoby mají pevné víko a praktické uši pro snadné uchopení.

Ke správnému skladování kapalin vám poslouží rovněž oblíbený ibc kontejner, který pořídíte výhodně. Plastový kontejner vás zaujme detailním zpracováním a rovněž všestranným využitím nejen během prací v garáži, ale v neposlední řadě na zahradě. Nezapomínejte na doplňky a příslušenství, o kterém se sice příliš nemluví, ale potřebuje ho opravdu každý kutil.