Letošní HR konference v duchu sdílení

V posledních letech se mění obchodní prostředí a spolu s ním se mění i firemní politika a konkurenční boj. Jen takové společnosti, které dokážou včas a správně na tyto změny zareagovat, mají šanci uspět.

Jedním ze způsobů, jak zvládat změny v obchodním světě a pružně se jim přizpůsobit, jsou společná setkání HR manažerů a ředitelů.

Vzájemná spolupráce a sdílení zkušeností

Před časem nemyslitelné, dnes běžná realita: firmy spolupracují na strategiích, výhodou přestávají být znalosti a zkušenosti, ale schopnost sdílet je a předávat dál.

Na pravidelných akcích se setkávají ředitelé firem, aby si vyměnili zkušenosti a hledali společná řešení. Letošní HR konference pořádaná agenturou Motiv P, která se bude konat v listopadu v Brně, se právě otázce sdílení bude věnovat.

Jestli vás toto téma zajímá, měli byste se i vy konference zúčastnit. Není lepšího místa, kde by se daly získat nové kontakty, možná dokonce noví obchodní partneři, než tato velká setkání.

Výběr z předchozích konferencí

Jestliže jste se dosud žádné podobné akce nezúčastnili a zajímá vás, jak to na takové konferenci probíhá, doporučujeme talks, čili videa nahraná na těch předešlých, přístupná na stránkách agentury všem registrovaným návštěvníkům zdarma. V průběhu let se na nich jako řečníci vystřídali známí podnikatelé i osobnosti z jiných oborů, například Martin Roman, Andrej Babiš, ale i kardinál Dominik Duka nebo hudebník a scénárista Jaro Slávik.

Překvapení v Brně

Jak jsme se již zmínili, HR konference 2016 se bude konat 24. – 26. listopadu v Brně. Kromě zajímavého programu je během konference pro účastníky připravený i program večerní, v průběhu dne pak v rámci přestávek cofee breaky, které jsou na podobných setkáních stejně důležité. A jako každý rok, i letos má pro vás agentura Motiv P připraveno překvapení.

Využijte tedy pozvání a přijeďte i vy na největší HR setkání sezóny.