Nejoblíbenější reklamní předměty. Co obstojí i u sponzorů?

S reklamními předměty se již jistě setkal každý z nás. Nejčastěji asi ve formě propisek a dalších kancelářských potřeb. Některé firmy jsou ale mnohem originálnější, a tak v dnešní době můžeme najít také takové předměty, jako je reklamní elektronika. Pokud obdarovaný bude naše předměty používat často a opakovaně, pak existuje větší pravděpodobnost, že se mu vryjeme jako společnost do povědomí.

Reklamní elektronika

Reklamní elektronika, to jsou powerbanky, nabíječky na telefon (zejména ty bezdrátové), sluchátka (opět také v bezdrátové verzi), USB disky a spousta dalšího. Dneska už jsou běžnou součástí každého manažera či administrativního pracovníka, používá je velké procento vašich zákazníků. Jejich výhodou je to, že jsou univerzální – hodí se pro muže i pro ženy a také pro různé věkové kategorie. 

Roušky a respirátory

Originálně potištěnou rouškou či respirátorem, můžete dát obdarovanému najevo, že vám záleží na jeho zdraví. Právě roušky a respirátory jsou něčím, co lidé rádi dostávají. Výhodou pro vaši společnost může být to, že logo vaší společnosti bude vystaveno na nejvíce viditelném místě obdarovaného – jeho obličeji!

Plátěné tašky

V poslední době čím dál více lidí upřednostňuje tašky, které může nosit opakovaně. Oproti těm igelitovým jsou dražší, takže je jen tak nevyhodíte či nezaložíte. A proto jsou také plátěné tašky velmi oblíbeným dárkem – můžete do nich umístit například další reklamní předměty. Řadíme je do kategorie ECO předměty, které jsou veřejností vnímány dvojnásob pozitivně. Za prvé darujete něco, co je užitečné, za druhé dáváte najevo, že vám životní prostředí a péče o něj není cizí.

Nádoby na nápoje

Termo hrnky nebo klasické hrníčky jsou klasickou volbou. Investovat ale můžete opět do ekologických variant těchto nádob. Ty jsou totiž dnes mnohem vyhledávanější.