Začíná teplo, vytáhněte promo stan

Zahrádky restaurací se pomalu otevírají, již brzy začnou festivaly, domácí garden party, firemní party, prodejní akce, veletrhy. Vyšší teploty přímo vybízí být venku, někdy je ale nutné se schovat před sluncem nebo náhlým deštěm. Poslouží vám jakýkoli stanový přístřešek. 

Promo stan se hodí pro každou příležitost

Promo stanreklamní stánek nebo prodejní stánek. S nimi se můžete setkat na každém veletrhu, festivalu, přístřešek lze ovšem využít i k soukromým účelům. Podnikatelé jej oceňují z mnoha důvodů. Jestli někde prezentujete svoji firmu, můžete si nechat potisknout stánek logem firmy a jezdit s ním po různých akcích. Jde o lehkou (co se týká hmotnosti i propagace) reklamu, která se vám vrátí v podobě nových zákazníků. Přístřešek prostě rychle složíte, naložíte a na místě akce rozložíte. Tyto stánky mají totiž ocelovou a hliníkovou konstrukci, tudíž jsou velmi lehké, mobilní i skladné. Nijak vás neomezují a přinesou vám větší zisk než složité imaginární nástroje propagace (investice do PR, sociálních sítí apod.). Proč? Není lepší možnosti získat zákazníka než osobním kontaktem. Při komunikaci je jen na vás, jestli přihrajete na svoji stranu klienta. Můžete zvrátit jeho váhavost. V médiích takovou možnost nemáte. 

Prodejní stánek jako skvělá reklama

Proto by vám neměl chybět prodejní stánek. Můžete si vybrat i profi hexagonové konstrukce (šestiúhelníkový průřez nohou, který zajišťuje dokonalou stabilitu), pokud například u stánku něco děláte (např. vaříte) a oceníte masivnější konstrukci. Prodejní stánky mají i střešní plachtu, která je nepromokavá, boční plachty se upínají zipy, takže je lze využít nejen v indooru, ale i outdooru. Chcete si vybrat svůj reklamní stánek? Mrkněte na nabídku firmy Exopodum.cz, kde je pestrý výběr těchto produktů. Až si vyberete dle rozměrů, barev a typu ten pravý, firma vám jej může upravit dle požadavků (potisk logy apod.). Levnější a efektivnější reklamu v jednom nikde jinde nenajdete.