Událost roku je připravena, vaše firma bude v popředí zájmu

Nastartujte své podnikání s akcí, která přiláká zahraniční investory a obchodní partnery. Nebo se jen ukažte v nejlepším možném světle, díky zázemí pražského hotelu s výbornou dopravní dostupností, kam se mohou pozvat i ti nejvzácnější hosté. 

Udělejte si jméno, začněte oboustranně prospěšnou spolupráci, pozvěte rodinu i známé na nějakou speciální událost. Fantazii se tu meze skutečně nekladou a hotelové apartmány mohou být k dispozici všem, kteří chtějí zůstat i přes noc. 

Výborná dopravní dostupnost je prioritou všech

Když se řekne konference v Praze, mnoho lidí si jako první vybaví i dopravu, která není v našem hlavním městě vždycky na výbornou. Naštěstí je hotel blízko jednoho z největších pražských vlakových nádraží a dopravní dostupnost je tak zajištěna – jedou sem i autobusy MHD, samozřejmostí je i možnost parkování. 

Společenský sál pojme najednou až 300 hostů, v závislosti na konkrétní akci, konat se zde může třeba ples, oslava narozenin nebo vybrané podnikové školení. Skutečně, zázemí je připraveno pro pestrou paletu akcí, jen si vybrat! Pronájem je možný nejen na celý den, ale třeba i ve formě půl dne (resp. odpoledne). Zkrátka a dobře záleží, co zrovna nyní plánujete!

Nocleh pro hosty je obratem zajištěn…

Po akci mohou pozvaní zůstat ještě o něco déle, k službám je jim totiž hotel Praha. Čtyři hvězdičky, na 150 moderně vybavených pokojů, kde nechybí komplexní zázemí pro náročnou klientelu. Naprostou samozřejmostí je vysokorychlostní internet, k dispozici je také takzvaný exekutivní pokoj, jenž se nachází ve druhém patře hotelu. Pro menší akce pak poslouží salónek Letná, kam se například pro účely školení může pozvat až dvacítka účastníků.