Kurýrní služby v hlavním městě

Spedičních společností je na českém trhu celá řada, ovšem pouze některé firmy mají propracovaný systém služeb. Zvláště v hlavním městě, kde je složitější dostupnost a výrazně větší plocha pro doručování oceníte služby na vysoké úrovni. Stačí si objednat kurýra a vybrat si kurýrní služby, expresní autodopravu, popřípadě studentské stěhování garantující výpomoc s menším stěhováním od silných kurýrů či svoz nákupů z obchodních domů s nábytkem. To ocení zejména studenti a mladé rodiny, které nemají k dispozici vlastní vůz, eventuálně nechtějí platit přemrštěné sumy nábytku za dovoz.

Komfortní objednávky online

Velkou výhodou bezesporu je, že kurýrní služby Praha – https://www.rychlyprevoz.cz/ si můžete objednat z pohodlí domova online. Stačí si vybrat, co požadujete, a čekat na kurýra. Služby zahrnují přepravu zásilek do 24 hodin, a to po sedm dní v týdnu. Zvolit si můžete přepravu velkých i malých zásilek a také osob či nákupů s platbou. To se vyplatí, nemyslíte? Zároveň je možnost doručení již do 30 minut a stejně tak se nabízí dobírkové služby či firemní servis. Nemáte představu, kolik by vás služby kurýra stály? Využijte online kalkulátor a objednávky na stránkách www.rychlyprevoz.cz. Společnost disponuje velmi atraktivními paušálními cenami na míru a stejně tak nabízí řadu výhod ke svému servisu. Proto si smíte zvolit třeba pojištění zásilky, možnost opakovaných zásilek anebo sledování historických objednávek včetně měsíčního reportu. Stačí si pouze vytvořit vlastní účet a rychleji volit adresáta i pracovat se všemi zásilkami.

Doručení ještě ten samý pracovní den

Potřebujete-li mít jistotu, že váš balíček bude doručen tentýž den, stačí objednávat kurýra do pěti hodin odpoledne. I tak vám společnost garantuje dodání ve stejný den. Spediční služby pro společnosti i soukromé osoby nebyly nikdy dostupnější! Díky kurýrním službám Praha máte jistotu doručení, řadu výhod při dlouhodobém používání i široký výběr doplňkových služeb k zasílaným zásilkám a balíkům.