STILL odstartoval ORANGE WEEK a nabízí manipulační techniku s výraznou slevou

V současné době se manipulační technika používá napříč všemi odvětvími, především pak ve skladových prostorech. Pokud plánujete investovat do moderního řešení, lídrem na tomto specifickém trhu je jednoznačně společnost STILL. Poskytuje vysokozdvižné vozíky, ale také intralogistické systémy a další služby včetně poradenství. STILL navíc před vánočními svátky přichází se speciální akcí zvanou ORANGE WEEK.

ORANGE WEEK je nabídka, která se jednoznačně neodmítá, protože některé vysokozdvižné vozíky zakoupíte se slevou až 50 %. Pozor, akce platí pouze do 17. prosince, případně do vyprodání zásob, a proto byste neměli na nic čekat. V následujících řádcích vám představíme modely, kterých se ORANGE WEEK týká. STILL je opravdu silný partner, ať už potřebujete retrak, nebo paletové regály.

ECH 12

V případě, že hledáte cenově přijatelné řešení, nadchne vás paletový vozík ECH 12 poskytující maximální flexibilitu. Vozík je totiž vybaven silnou Li-Ion baterií. Stejně tak se chlubí kompaktními rozměry, a proto s ním zvládnete práci i v těsných prostorách. Co se týče nosnosti, ta dosahuje 1 200 kilogramů.

ECH 12 má elektrické zvedání a pojezd, což velice usnadňuje práci. Nízkozdvižný vozík je opatřen ještě displejem informujícím o aktuálním stavu baterie a počtu motohodin.

ECH 15

Další možností je obratnější varianta ECH 15 s nosností až 1 500 kilogramů. ECH 15 dosahuje vyšší rychlosti a je vybaven silnější baterií. Jedná se však stále o nízkozdvižný vozík s Li-Ion technologií.

ECU 16

V těsných prostorech zvládne práci model ECU 16, který je výkonný a kompaktní. Přestože má poměrně malé rozměry, dokáže manipulovat s břemenem těžkým až 1 600 kilogramů. ECU 16 se pyšní úspornou baterií a rekuperací energie, takže je ideální volbou pro delší provoz. Uplatnění nachází ve skladech, ovšem poslouží i jako nadstavba vozíku. Samozřejmostí jsou odpružená podpůrná kolečka, která slibují vysokou stabilitu při jízdě.

ECV 10 C

Oblíbenosti se těší také elektrický vozík s vysokou plošinou ECV 10 C. Bezpečně se s ním manévruje i v úzkých prostorech, oje je přizpůsobena tak, aby vyhovovala pravákům i levákům. Pomocník je vybaven bezúdržbovou baterií s kapacitou 85 Ah. Nosnost u modelu ECV 10 C je 1 000 kilogramů.

EXV 12

Další skupinu tvoří vysokozdvižné vozíky EXV 12 s funkcí zvanou OPTISPEED. Znamená to, že se rychlost vozíku automaticky přizpůsobuje podle toho, jak jste od něj vzdálení. Zajímavou funkcí je automatické zastavení, jež zabraňuje nehodám na pracovišti. EXV 12 slouží k vysokému obratu palet.

EXV 14

Pro náročné zákazníky je připraven silný a inteligentní pomocník EXV 14. Od ostatních modelů se liší především vysokou zbytkovou nosností a chytrým barevným displejem. Vozík má elektrické řízení a operátorovi neustále poskytuje všechny důležité informace, například o stavu baterie a podobně. EXV 14 se stane vaší pravou rukou, ať už máte jakýkoliv sklad. Nosnost tohoto vozíku je 1 400 kilogramů.

ORANGE WEEK se vztahuje nejen na hmotné produkty, ale i na služby. Využít tak můžete bezplatné konzultace projektu automatizace, padesátiprocentní slevy na bezpečnostní vybavení vozíku či patnáctiprocentní slevy na mobilní myčku. S mobilní myčkou zajistíte pravidelnou údržbu a čištění manipulační techniky, čímž prodloužíte její životnost.

STILL vám dokáže vyhovět i v okamžiku, kdy potřebujete spolehlivé a efektivní regálové systémy. Uspokojí požadavky jakékoliv společnosti. STILL, přední odborník na elektrické vysokozdvižné vozíky, má v sortimentu celou řadu průmyslových systémů včetně statických prvků. Tak neváhejte a investujte do kvality. Budete s ní nadmíru spokojení.