Snižte náklady na podnikání díky virtuální kanceláři

V podnikání musí člověk počítat s různými náklady, které nepatří zrovna k nejnižším. Z tohoto důvodu se vyplatí promýšlet každý krok vedoucí k jejich minimalizování. Už jste slyšeli, co vše dovede virtuální kancelář? 

Sídlo firmy v Praze zvýší vaši prestiž

Říkáte si, že je jedno, kde sídlí vaše firma? Možná vás bude zajímat, že sídlo firmy Praha vám přinese mnohé výhody. Klienti a obchodní partneři na vás budou pohlížet s větším respektem, což jistě povede třeba ke svižnějšímu uzavření obchodu, zrealizování zakázky apod. Vaše firma bude vnímána profesionálněji, správci daně s vámi budou jednat nezaujatě a vy se v klidu můžete věnovat rozvíjení vašich podnikatelských záměrů. Zaplatíte jen za služby, které budete využívat. Vaše logo firmy bude viditelné u vchodu budovy. Cenu sídla firmy a virtuální kanceláře si snadno spočítáte na online kalkulačce a ihned posoudíte, zda jde pro vás o výhodnou nabídku. 

Virtuální kancelář za vás vyřídí vše potřebné

Už jste uvažovali o tom, že vás asistentka nestojí zrovna málo, navíc příliš často marodí? Vyzkoušejte virtuální kancelář Praha, i když v hlavním městě nemáte trvalé bydliště. Získáte tím různé výhody, například vám virtuální asistentka ušetří čas tím, že se postará o emailovou poštu a jiné maličkosti. Bude za vás zapisovat úkoly, hlídat termíny, na poskytnuté telefonní lince se budou vyřizovat hovory, nebo přesměrovávat podle vašich instrukcí. Podle vašeho přání vám bude k dispozici pronájem zasedací místnosti, kde si sjednáte schůzky a další jednání s důležitými partnery a klienty.

Připraveno je hned několik balíčků s obsahem různých služeb, ale lze sestavit i nějaký na základě vašich individuálních požadavků. Získáte například příjem korespondence a měsíční přeposílání, skenování korespondence, pevnou linku, kontaktní adresu, emailové nebo SMS upozorňování.