Jak na komplexní 3D návrhy? Zkuste SolidWorks

Historie společnosti 3E Praha Engineering se začíná psát v roce 1990, kdy svou činnost zahájila jako softwarová distribuční firma a postupem času se proměnila v technickou kancelář. Díky své dlouhodobé existenci, během níž získala řadu cenných zkušeností a znalostí, může svým zákazníkům nabídnout profesionální služby.

Společnost 3E Praha Engineering, zabývající se nástroji pro návrh, analýzu, správu dat a technické ilustrace, mimo jiné nabízí i konstrukční 3D CAD systém SolidWorks, jenž podporuje konstrukční proces již od fáze koncepčních návrhů až po tvorbu výrobní dokumentace. Již více než jeden milion návrhářů po celém světě se spoléhá na profesionalitu systému SolidWorks, který disponuje logicky uspořádaným, přátelským uživatelským prostředím se snadným přístupem k nástrojům a funkcím systému. Součástí systému SolidWorks je inteligentní skicář s množstvím užitečných nástrojů od základní tvorby až po simulaci mechanismů.

Systém SolidWorks v sobě ukrývá řadu výhod, mezi které patří výkonný a efektní 3D návrh, který jasně a přesně vykresluje všechny díly v zařízení a vazby mezi nimi. Snadná obsluha systému zaručuje rychlé začlenění nových uživatelů do procesu již po několika dnech školení. Mezi další nesporné výhody patří analýza, omezení chyb, rozšiřující aplikace, profesionální podpora, uživatelské nastavení systému, rychlost uvedení výrobku, kompatibilita se zákazníky i dodavateli a vysoký výkon.

Aby si každý přišel na své, je konstrukční model 3D CAD SolidWorks k dostání v různých úrovních, a to Standart, Professional a Premium. Tyto úrovně se liší především v rozsahu nadstavbových funkcí, které rozšiřují možnosti práce konstruktérů.

Jako každý rok, i v roce 2015 prošel systém SolidWorks aktualizací, a tak uživatelům přináší řadu nových vylepšení (http://www.3epraha.cz/SolidWorks/proc-solidworks/co-je-noveho-v-solidworks-2015), jenž ještě více zefektivní práci konstruktérů.