Spolehlivé auto na dlouhé trasy i na cestu do práce

Blíží se vysněná dovolená u moře, nicméně radost kazí špatný technický stav vašeho vozidla. Pakliže potřebujete spolehlivý automobil, který vás bezpečně a komfortně přepraví do přímořského letoviska, využijte služeb autopůjčovny. Stačí si vybrat vyhovující model a oznámit dobu, na jakou vozidlo potřebujete. Tím pro vás končí veškeré starosti a povinnosti. Půjčovna aut vám přistaví pojištěný automobil v perfektním technickém stavu.

Proč si automobil půjčit?

Strach, že s vlastním automobilem do Chorvatska nepřijedete. To není jediná situace, kdy přijde vhod půjčený automobil. Luxusní Mustang poslouží při slavnostní příležitosti a dodávka zase na cestě po Evropě se šesti přáteli.

Ve všech případech vám vyhoví půjčovna aut, která se pyšní bohatým vozovým parkem. Veškerá vozidla prochází pravidelnou kontrolou, a proto nevypoví službu uprostřed cesty. Samozřejmostí je asistence a pojištění po celé Evropě.

Pražská autopůjčovna Taggart

V hlavní metropoli na poli autopůjčoven dominuje autopůjčovna Taggart, která se zabývá krátkodobým i dlouhodobým pronájmem. Vozový park tvoří více než sto automobilů, přičemž každý automobil má najetých pár tisíc kilometrů. Průměrný věk vozidel je devět měsíců a průměrný počet najetých kilometrů je 18 000. Důležitým parametrem je bezpochyby cena, která se odvíjí od modelu. Ať už si zvolíte klasickou Škodu Octavii či luxusní Mustang, vždy můžete počítat s přijatelnou cenou.

Najdete-li u konkurenční společnosti stejný automobil za nižší cenu, stačí informovat půjčovnu aut Taggart a ta vám obratem poskytne výhodnější nabídku. Autopůjčovna Taggart totiž garantuje bezkonkurenční ceny za dlouhodobý pronájem. V portfoliu nechybí ani doplňkové služby, jako je přiobjednání dětské autosedačky či GPS navigace.