Pojďte se pobavit o generačních odlišnostech

Možná jste také někdy slyšeli „ti mladí dneska dělají všechno jinak“, nebo „dnešní generace nic neumí“ a další podobné výroky padající především z úst starších ročníků. Člověk se nad tím možná pousměje, někdo jde ale přeci jen více do hloubky. Opravdu jsou mezi generacemi takové rozdíly? Dříve se muselo tvrdě pracovat, dnes jsou lidé pohodlní a těžko se jim vystupuje z komfortní zóny? Zajímá vás takové téma?  Chcete se o něm pobavit se stejně zapálenými lidmi? V tom případě se zastavte na Business Brunch a pobavte se otevřeně o generačních rozdílech, příčinách a životních otázkách.

Pohled na svět a životní hodnoty

U kávy se rozvine přátelská debata na téma vedení generací Y a Z, jejich hodnoty, očekávání od zaměstnání i potřeby svobody. Zjistíte, co mladí zaměstnanci potřebují od svých starších kolegů, čím je inspirují, motivují a vedou, a stejně tak se dozvíte, zda je mladá generace skutečně tak líná a sebestředná, jak se často hovoří. Vysvětlíte si, zda vážně existuje generace Y, generace Z či další a jak vytvářet prostředí plné vzájemného respektu. Tyto obchodní brunche jsou pořádány ve velkých městech České republiky. Celou debatou vás provede František Hroník, jenž se věnuje vztahu kognitivně behaviorální psychologie a obchodu. František Hroník patří mezi významné osobnosti, již dvakrát byl finalistou v soutěži Manažer roku a dnes zastává post odborníka v oblasti psychologie práce v České republice i u našich slovenských sousedů.

Vzdělávání bez hranic

Díky poradenské a personální společnosti MotivP se můžete účastnit i dalších kurzů či konferencí, kde pozice řečníků zastanou známé osobnosti s letitou praxí i zkušenostmi. Mezi nimi samozřejmě nechybí také František Hroník, s nímž můžete posedět na obchodním brunchi a zabřednout do problematiky generačních odlišností, názorů a vzájemného pochopení hodnot či pohledu na svět napříč generacemi.