Potěšte své nejbližší osobitým kalendářem

I v moderní době, kdy si v kapse nosíme hodinky, časovač, diář, fotoaparát a kalendář v jednom se najdou lidé, kteří lpí na offline papírových či jinak hmotných pomůckách a nedají na ně dopustit. A třeba právě takový kalendář je toho důkazem – ozdobí stůl či stěnu krásnými motivy nebo fotografiemi a hlavně se nikdy nevybije a je pořád na očích, kde může dělat radost celé rodině. Zeptejte se babičky, tety nebo maminky, určitě vám dají za pravdu, že starým dobrým kalendářům v kroužkové vazbě se nic nevyrovná. “A co si do něj rukou nenapíšu, to prostě nevím.” dodaly by možná. Jak ale potěšit blízkého člena rodiny ještě více a ukázat, že ho dobře znáte? Poradíme vám, jak potěšit srdce příbuzných na maximum a zároveň za únosnou sumu.

Vyberte správné téma

Je asi jasné, že babičku neoslníte kalendářem s motorkami a na bratra asi nejlépe nezapůsobí motiv s koťátky a štěňátky. Aby měl obdarovaný opravdovou motivaci kalendář používat, měl by design odrážet jeho osobnost a koníčky. I po skončení kalendářního roku se totiž fotografie dají vystřihnout a dále použít jako forma výzdoby – u dětí třeba na nástěnku v pokojíčku. Možná vás překvapí, jak široký výběr témat na různých internetových obchodech najdete; k dostání jsou kalendáře s tématikou urbex, Alfons Mucha, hudební, cestovatelské, s exotickou faunou či podvodními fotografiemi lidí v zajímavém fotografickém ztvárnění.

Personalizovaný kalendář? Jasně!

Asi ale správně tušíte, že nejvíce vede výroba kalendáře customizovaného, tedy trend vlastních fotografií. Protřiďte své fotografie z dovolených a nadělte pod stromečkem či k výročí kalendář se společnými zážitky, na který bude moci vaše drahá polovička vzpomínat po celý rok. Najděte nejkrásnější fotografie svých ratolestí a podarujte tchyni i maminku, určitě budete mít úspěch. Máte fajn kolektiv ve firmě a rádi byste podarovali spolupracovníky či podřízené vkusně a osobitě? Vsaďte na fotky z akcí a vytvořte hezký kalendář, na který můžete jako třešničku na dort umístit i vlastní logo. Reklamní kalendáře se slevou 20 % (a dopravou zdarma nad 600,-) pro firmy najdete na www.helma365.eu, kde je tisk kalendářů rychlý, kvalitní a bezproblémový. Zároveň zde najdete největší výběr predefinovaných motivů a díky letité tradici firmy si můžete být jisti kvalitním servisem i výsledným produktem.