Dokonalá oslava? Spojte zábavu s degustací vín

Jižní Morava je proslulá nejen svou pohostinností, ale především kvalitními víny, které hrají barvami, vůněmi i chutí. Ostatně otestovat je můžete přímo ve vinných sklepech, kde kromě ochutnávek jednotlivých odrůd vyslechnete odborný výklad a opět budete mít k tomuto zdravému moku blíž. A jak by se vám líbilo spojit zajímavé poznání o vínech s oslavou či firemním školením? Vše je možné, stačí jen najít perfektní zázemí poskytující veškerý servis. Zastavte se v penzionu Kovárna a přesvědčte se, že obveselení v Brně bude neopakovatelné!

Firemní akce pro větší skupiny

Školení či snad pracovní schůzky bývají v početnějších skupinách a může být dosti obtížné pro ně zajistit dostatek místa nebo doplňkový program. Penzion Kovárna je připraven zajistit ubytování pro hosty a stejně tak připravit prostory pro školení či důležitá obchodní jednání. K dispozici budete mít veškerou školící techniku a teplé občerstvení během přestávek. Penzion disponuje vybavením pro konference, semináře, ale též svatby a oslavy. Zpestřením zaručeně bude vinný sklep Brno, jenž nabízí kapacitu pro 60 osob a v případě zájmu lze objednat rovněž řízenou degustaci s výkladem. Ochutnejte česká i zahraniční vína a užijte si moravskou pohostinnost plnými doušky!

Zajistěte si datum své svatby včas!

V penzionu jsou připraveni udělat z vaší oslavy či svatby jedinečnou záležitost. Zkušený tým vám spočítá cenovou nabídku a pomůže sestavit vynikající svatební menu, raut a poradí třeba s květinovou výzdobou nebo rozestavěním židlí a stolů v sále. Domácí atmosféra se promítá také do jednotlivých pokojů, kde se budete cítit velmi útulně a příjemně. Kromě gurmánského potěšení, ochutnávek vín a bohaté snídaně vám hotel pomůže zajistit další kroky pro váš svatební den. Svatba v Brně se stane nezapomenutelným momentem, který se vryje do paměti všech zúčastněných. Zoufat si nemusí ani svatebčané, kteří nemají příliš rádi sluníčko. Příjemný chládek ve vinném sklepě spolu s doprovodným programem a tradiční hudbou vám pomůže zapomenout na starosti.