Investice skrze dluhopisy DRFG

Brněnská investiční skupina DRFG pomáhá v rozvoji Brna. Jedná se o společnost, kterou vlastní David Rusňák a název DRFG vzniknul z iniciálů zakladatele a přidáním Family Group. David Rusňák vnímá jako svou rodinu tak trochu celé Brno, jižní Moravu a možná i celou republiku. Výhradně investuje v rámci ČR, peníze tedy z ČR neodtékají do zahraničí, a přináší stovky pracovních míst našim lidem.

V nedávné době společnost DRFG investovala do brněnské haly Rondo, která dnes nese název DRFG Aréna. Podporuje i hokejový klub Kometa Brno. Investiční skupina také nabízí DRFG dluhopisy, skrze které může zhodnotit své peníze každý. Investuje společně do finančních služeb, nemovitostí, zdravotnictví, telekomunikací a energetiky.

Co jsou dluhopisy DFRG

A cože to jsou vlastně dluhopisy? Dluhopisy jsou cenné papíry, které jsou obchodovatelné na burze cenných papírů. Na rozdíl od akcií, které se dají i koupit na kapitálových trzích, není pro daného investora hlavním cílem ani měřítkem pouze výnos z pohybu kurzu dluhopisu, ale také výška pravidelných úroků. K jejich platbě se přímo v textu dluhopisu jeho vydavatel vždy zavazuje. Dané úroky jsou pak vypláceny až do konce platnosti dluhopisu. V tomto momentě investor obdrží zpět také prostředky, které za dluhopis při jeho zakoupení zaplatil.

Vydavatel dluhopisů se vždy prostřednictvím těchto dluhopisů obrací na kapitálovém trhu na další investory, kteří budou ochotni vložit do jeho cenných papírů své peněžní prostředky. Dluhopis můžeme chápat jako půjčku, která je poskytována jeho novým majitelem vydavateli. DRFG dluhopisy nakupují i institucionální investoři jako bankovní a investiční společnosti nebo pojišťovny.

Záruky investice

Hodnota spravovaného majetku Investiční společnosti DRFG jsou 3 miliardy. Celá tato investiční skupina se rozrostla již na stovky zaměstnanců. V Brně má tato zkratka známý zvuk a investiční skupina DRFG proniká do celé České republiky, kde se stává jedničkou na trhu. Zbývá jen načerpat s DRFG zkušenosti a začít investovat. Fondy investiční skupiny DRFG jsou zaměřeny na dluhopisy firemní i státní a druhý na komerční nemovitostí.Oba podléhají nejpřísnějším evropským regulacím.