BFF BANKING GROUP: Dneškem má skupina jednotnou identitu pod značkou „BFF Banking Group“

Milán, 2. května 2018 – BFF Banking Group (BFF), lídr na trhu správy a bezregresního faktoringu obchodních pohledávek za orgány veřejné správy, oznamuje rebranding skupiny, která bude nadále jednotně používat značku „BFF“. 

Na všech svých současných osmi trzích, tj. v Itálii, Polsku, v České republice, na Slovensku ve Španělsku, Portugalsku, Řecku a Chorvatsku, bude nyní skupina BFF Banking Group vystupovat jednotně pod značkou BFF.

Po osmi letech od počátku mezinárodní integrace, kdy skupina vstoupila na trhy ve Španělsku a Portugalsku a posléze v roce 2016 i na trhy ve střední a východní Evropě a v letech 2017 a 2018 také v Řecku a Chorvatsku, pokročila nyní BFF dále ve svém integračním úsilí a dává všem svým členským subjektům novou společnou skupinovou identitu. Rebranding upevní společné znalosti a předpoklady, které BFF vytvářela po dobu své více než třicetileté činnosti, a zároveň umožní dále prohloubit znalost jednotlivých trhů a zkvalitnit působení na těchto trzích.

„Rebranding všech subjektů naší skupiny pod společnou značku „BFF“ dále posílí naši pozici jediného evropského hráče schopného pokrýt současně na více trzích finanční potřeby firem, které zajišťují zboží a služby pro veřejný sektor,“ říká generální ředitel BFF Massimiliano Belingheri.

BFF Banking Group

BFF Banking Group, kotovaná na milánské burze, je přední bankovní skupina, která se specializuje na správu a bezregresní převody pohledávek z obchodních vztahů vůči veřejné správě v Evropě. Skupina působí v Itálii, Polsku, v České republice, na Slovensku ve Španělsku, Portugalsku a Řecku. V roce 2017 skupina vykázala konsolidovaný upravený čistý zisk ve výši 84 milionů EUR, přičemž podíl kmenového kapitálu Tier1 skupiny ke konci prosince 2017 činil 12,6 %.