Studium MBA i pro časově vytížené

Být nejlepším manažerem znamená neustále se orientovat v nových trendech moderního řízení podniku a nepřestávat se v nich zdokonalovat. Nejvhodnějším způsobem, jak zvýšit svou profesní kvalifikaci je studium MBA.

Titul MBA je právem považován za klíčový faktor pro získání lepší pracovní pozice i pro dosažení výhodnějších platových podmínek. Studium Master of Business Administration neznamená jen sbírat suchá fakta, která poté u zkoušky před komisí zopakujete. Tento oxfordský vzdělávací systém stojí především na spojování teoretických a praktických znalostí a dovedností. Prvořadým cílem tohoto studia je zhodnotit veškeré dosud nabyté zkušenosti i omyly, kterých se manažeři během své kariéry dopustili, a třeba právě na nich předvést, jak je lze zvládnout a jak se z nich poučit. Výuku zajištuje tým špičkových lektorů, kteří mají s businessem dlouholeté zkušenosti.

ESBM pro vytížené studenty

Školou, kde se právě takové kvality dočkáte, je European School of Business Management SE. Tím to ale nekončí. ESBM dobře chápe vytíženost svých studentů, a tak nabízí moderní studium online. To mimo jiné znamená, že začít studovat můžete kdykoli během roku! Kompletní studium, které probíhá v českém jazyce, trvá jeden rok. K dispozici vám je během této doby přístup do propracovaného e-learningového systému i pomoc ze strany lektorů. Zatoužíte-li po „offline“ výuce, ESMB pořádá během roku množství nejrůznějších workshopů, na nichž se nejen dozvíte nespočet nových informací, ale můžete navázat i důležité obchodní kontakty.

Studijní plán MBA na míru

Další předností studia na European School of Business Management SE je individuální sestavování studijního plánu. Nejprve si vyberete jednu z osmi MBA specializací a po zvládnutí základních manažerských dovedností v prvním bloku studia si skládáte svůj studijní plán z vám nejbližších a nejužitečnějších volitelných předmětů. Studium MBA tak dá vašemu profesnímu životu nový směr a impuls.