Když do toho potřebujete hrábnout

Nákup hutnící techniky a stavebních strojů je v době internetu podstatně jednodušší než dříve, široká nabídka značek a modelů ovšem může být i kamenem úrazu. Od stroje očekáváme spolehlivost, dlouhodobě bezporuchový provoz, vysokou produktivitu a výkonnost, od prodejce pak vstřícný přístup, kvalifikované poradenství i s rychlými servisními službami, které zkrátí prostoje při využívání strojů na minimum.

Komplexním požadavkům klientů již více než dvacet let plně dostává společnost Terramet, založená nedlouho po revoluci, v roce 1991. Společnost se zaměřuje především na prodej a servis stavebních strojů britské značky JCB, jednoho z lídrů světového trhu v oblasti výroby těžké stavební a manipulační techniky. Později se firma stala distributorem i dalších významných světových značek (Endress, Kaeser). Stroje JCB vycházejí vstříc zákazníkům, požadujícím rozumné investice při nákupu stavební techniky, nízké provozní náklady, vysokou úroveň produktivity a rychlosti práce, výbornou ovladatelnost a současně bezpečný, komfortní a pohodlný provoz, což ocení zejména obsluha strojů.

Široká nabídka a komplexní služby

Společnost Terramet má ve své rozsáhlé nabídce zastoupeno mnoho typů stavebních strojů, namátkou jsou to hydraulická pásová a kolová rýpadla, čelní kolové nakladače, vysokozdvižné vozíky, rypadlo-nakladače či velice praktické teleskopické manipulátory, mající velkou oblibu díky svému širokému pracovnímu záběru.

Terramet tak umožňuje i náročným zákazníkům, aby svůj vozový park zbytečně netříštili mezi stroje různých značek. Při pravidelných bezpečnostních prohlídkách i servisních opravách se zákazník může spolehnout na kvalifikovaný tým techniků a mechaniků v 6 servisních střediscích po celé republice. A pokud nechcete stroj rovnou kupovat, Terramet nabízí možnost zapůjčení moderní stavební techniky za výhodné ceny.