Ložiska a průmyslové těsnění? Víme, kde nakupovat za příznivé ceny

Kvalita přístrojů je dána především nejslabšími prvky. Průmyslová těsnění, ložiska, automobilové řemeny a další díly by měly být odolné a precizně zpracované, neboť se jedná o poměrně namáhané součástky. V následujících řádcích vám představíme společnost, která nabízí u všech produktů vynikající poměr cena/výkon.

Na českém trhu působí společnost TECHSEAL s.r.o., která se pyšní dlouholetou tradicí v oblasti utěsňování. V pražských Štěrboholech provozuje kamennou prodejnu. Mimopražští zákazníci nakupují prostřednictvím internetového obchodu. Produktové portfolio této firmy zahrnuje řemeny, ložiska, gufera, lepidla, maziva, tmely, x-kroužky, manžety, stěrací kroužky, vodicí pásky a další.

Pestrá nabídka ložisek

Specifickým technickým řešením je ložisko, které zajišťuje otáčivý či posuvný pohyb dílů. Distributor TECHSEAL nabízí nejrůznější varianty ložisek, přičemž nejrozšířenější jsou ložiska kuličková, jehlová a kuželíková.

Nejpoužívanějším typem jsou kuličková ložiska, která mají spoustu výhod. Nedají se rozebrat, pracují s vysokými otáčkami, žádají minimální údržbu a snadno se instalují. Nespornou předností je jejich přijatelná cena. TECHSEAL nabízí kuličková ložiska v několika velikostech. Na stejné bázi pracují válečková ložiska, přičemž místo kuliček jsou válečky.

Jehlová ložiska s malými rozměry a nízkou hmotností jsou po konstrukční stránce jednoduchá. Ve své podstatě se jedná o válečková ložiska, kde válečky připomínají jehly.

Poslední sekcí jsou kuželíková ložiska, která se skládají ze dvou oběžných drah, mezi nimiž jsou umístěny kuželíky. Kuželíková ložiska se ještě rozdělují na jedno řadu, dvou řadu a čtyř řadu.

Vyberte si ložiska, která vám budou vyhovovat svými vlastnostmi a účelem použití. Nabídka je pestrá a na své si přijde i náročná klientela.