Není třeba čekat na bolest

Nečekejte, až vás zuby zabolí, spoléhejte na prevenci a pravidelnou péči o váš chrup. Zubní ordinace Kvalident, jež sídlí v Praze 2, nabízí komplexní stomatologickou péči, a to jak pro dospělé, tak i pro naše nejmenší. Noční můry, které mnozí z nás mívají z návštěvy zubního lékaře, ve stomatologické ordinaci Kvalident nejsou na místě. Špičková ordinace totiž pracuje pouze s kvalitním materiálem, moderními přístroji a pokročilými technologiemi, zaručující profesionální průběh i výsledek každého zákroku.

Od preventivní prohlídky po zubní chirurgii

Jak už bylo řečeno, zubní ordinace Kvalident poskytuje komplexní stomatologickou péči. V nabídce této špičkové stomatologické ordinace tak nalezneme širokou nabídku služeb, díky kterým se skvěle postarají o chrup každého z nás. Mezi služby zubní ordinace patří estetická a záchovná stomatologie, v rámci které provádí Kvalident bělení zubů pomocí bezpečného a kvalitního systému bělení Zoom. Samozřejmostí je i zubní protetika, zubní chirurgie, parodontologie, léčba čelistních kloubů a také dětská stomatologie, která pomáhá vnášet osvětu do světa dentální hygieny dětí a předcházet tak zubním kazům již od útlého věku. Kvalident je zubař, kterého se nemusí bát ani děti.

Dentální implantologie

Přestože zubní ordinace Kvalident poskytuje svým pacientům široké spektrum kvalitních služeb v rámci péče o dutinu ústní, specializuje se zejména na zubní implantáty. Oblast dentální implantologie je nepostradatelnou součástí moderního světa jednadvacátého století a také není divu! Zuby patří k nejdůležitějším faktorům ovlivňující kvalitu našeho života. Ať už z pohledu stránky lékařské či estetické, chrup působí na fyzický i psychický stav každého člověka. Díky němu můžeme žvýkat, správně vyslovovat a disponovat oslňujícím úsměvem. S rostoucími požadavky vyspělého světa, roste i zájem o dentální implantologii. Právě díky tomuto lékařskému směru již není ztráta jednoho či několika zubů neřešitelným problémem. Zubní ordinace Kvalident navíc používá zubní implantáty předních výrobců, a tak je kvalitní výsledek zaručen.

Svěřte svůj chrup do rukou profesionálů z ordinace Kvalident!