Luxusní vířivky pro váš perfektní domov

Jedním z doplňků, který může slovo „domov“ povznést do další dimenze, jsou vířivé vany. Jak lépe strávit večer po náročném dni, než ve vířivce, ideálně se sklenkou dobrého vína a partnerem či přáteli. Je to ideální pomocník k uklidnění před spaním.

Nejde však jen o odpočinek. Účinky vířivky popisují odborníci jako komplexní odplavení stresu a napětí ve svalech. Také může pomoci odvést bolestivé pocity z těla a ulevuje namoženým svalům. Když strávíte ve vodě 15 minut, obsah kyslíku v krvi se zvýší o 10 %. To může pomoci proti bolestem hlavy nebo migrénám. Zároveň masážní efekt působí na podobném principu jako peeling a prokrvení pokožky, ke kterému během něj dochází, snižuje míru celulitidy.

Luxusní vířivé vany jsou i skvělým módním doplňkem vaší terasy či zahrady. Vybrat si můžete z nejrůznějších tvarů a stylů podle toho, zda chcete při odpočinku spíše sedět nebo ležet nebo zda byste se během své koupele chtěli i protáhnout a trochu si zaplavat. Samozřejmě lze vybírat také podle velikosti, vířivka může být jak pro jednoho, tak i více lidí. Záleží jen na vás, jak si představujete ideální odpočinek.

Pokud máte rádi sport a rádi byste si zaplavali i doma, rozhodně se vyplatí podívat se na nerezové bazény. Nejenže si perfektně zaplavete, ale zároveň můžete zvolit i nejrůznější doplňky a atrakce, které si k bazénu budete přát. Zajímají vás zvukové či světelné efekty? Žádný problém, do svého bazénu si můžete vybrat osvětlení nad i pod vodou a dokonce podvodní reproduktory. Samozřejmostí může být také relaxační zóna s bublinkovou koupelí či hydromasážní trysky. Máte-li děti, určitě ocení skákací prkno nebo třeba chrlič vody. Abyste vířivku či nerezový bazén vybrali správně, doporučujeme nechat si poradit od odborníků. Na www.virivkysauny.cz vám pomohou vybrat to pravou variantu přímo pro vás a váš domov.