Ubytování Nassfeld

Středisko Nassfeld – Hermagor v jižním Rakousku je plné nádherné přírody a čerstvého vzduchu. Navštívit ho můžete v létě i v zimě. K moři se dostanete za pouhou hodinu jízdy autem. V zimě oceníte 110 km sjezdovek, od kterých je středisko vzdálené pouhých 300 m. V létě zase můžete vyzkoušet horskou i silniční cyklistiku, pěší turistiku, rafting, nordic walking či se jen tak koupat v jednom z horských jezer. Jedná se o nejmodernější středisko rakouských Alp. Z pohledu českého návštěvníka je pak velkou výhodou, že se zde může ubytovat v apártmánech provozovaných českým pronajímatelem BookNassfeld.cz, takže se s personálem lze domluvit i česky.

Blízké městečko Hermagor je proslulé jako město špeku a každoročně se tu v červnu konají festivaly „Gaitalského špeku“ nebo „Gaitalských sýrů“. Tyto pochutiny můžete samozřejmě zakoupit i mimo sezónu festivalů.

Lyžování v Rakousku

Ubytování Nassfeld vám zajistí slevu na skipasy. K pobytu dostanete kartu +CardPremium, která vám zajistí přepravu lanovkami buď zdarma, nebo aspoň s výraznými slevami. A lanovek je v Nassfeldu opravdu hodně – 38 nejrůznějších druhů. V rámci ubytování můžete využít nově zřízený SaunaHaus a terasu s možností grilování. Skvělá poloha střediska Nassfeld, orientovaná na jižní svahy sousední Itálie, vám ke grilování zajistí i krásné počasí – uvádí se, že zde mají až 300 slunečních dní v roce.

Všech 19 apartmánů Nassfeld, s kapacitou od 2 do 8 osob, je vybaveno televizí s českými programy a Wifi. Součástí většiny z nich je i zimní zahrada, kde si můžete dopřát snídani či večeři na čerstvém vzduchu. Zapůjčit si můžete domácí elektrospotřebiče, sportovní potřeby i gril.

Ubytování v Nassfeldu můžete rezervovat prostřednictvím telefonu, e-mailu, ale také prostřednictvím on-line formuláře, kde můžete vyplnit případné speciální požadavky. Cena se vám objeví automaticky po vyplnění formuláře.

Proč ještě otálet s návštěvou oblasti Nassfeld – jednoho z 10 nejlepších rakouských lyžařských středisek vůbec.