Štočkům a paginám odzvonilo

Dnešní tip věnujeme čtenářům, kteří se pohybují v blízkosti Brna a hledají spolehlivého partnera v oblasti digitálního tisku. Buďte nároční a vyžadujte od tiskárny okamžité zpracování zakázky, nízké ceny a v neposlední řadě nadstandardní kvalitu zpracování. Pokud nevíte o žádné tiskárně, která by ve všech ohledech vyhovovala vašim požadavkům, obraťte se s důvěrou na zavedenou tiskárnu K+L s.r.o. Brněnská firma zajišťuje komplexní služby související s digitálním i ofsetovým tiskem. V čem může pomoct vám?

K+L působí v Brně od roku 1992, ale jako sdružení fyzických osob vstoupila na trh ještě od dva roky dříve. Dlouholetá působnost v oboru budiž zárukou zkušeností a stability. A to jsou hlavní důvody, proč se zajímat o digitální tisk Brno právě zde.

Buďme však trochu konkrétnější – co digitální a ofsetový tisk zahrnuje?

V rámci digitálního a ofsetového tisku firma realizuje letáky, samolepky, plakáty, vizitky a další tiskoviny. Nedílnou součástí portfolia služeb je i tisk autoplachet, bannerů, polepů aut, potisk triček a reklamních předmětů. Samozřejmostí je také potisk plastu, kartonu a igelitových tašek.

Co se týče rozdílu mezi digitálním a ofsetovým tiskem, digitální tisk je vhodný především pro menší náklady. Je kvalitnější, rychlejší a v neposlední řadě i levnější. Ofsetový tisk se využívá při větším množství a s ohledem na náročnost přípravy (např. seřízení stroje, výroba tiskových desek) bývá dražší. Na druhou stranu jde o velmi produktivní metodu s vysokou kvalitou výsledného tisku.

Odlište se od konkurence grafikou, která prodává

Tiskárna K+L disponuje moderním strojovým parkem, který umožňuje tvorbu libovolných grafických návrhů. Svěřte své představy kreativním grafikům – výsledek bude stát za to. Navrhnou pro vás nápadité vizitky, letáky, produktové katalogy a další tiskoviny tak, aby prodávaly. Zajímají vás další podrobnosti? Najdete je na www.digitalnitisk-brno.cz.