Nábytek na míru není jen pro boháče

Pokud v současné době vybavujete domácnost, nebo se chystáte na rekonstrukci, neměla by vaší pozornosti uniknout nabídka společnosti Nábytek MAX. Právě nyní nabízí výrazné slevy na realizace nábytku na míru a k tomu jako bonus propracovaný 3D návrh zdarma. Jak slevu získat a co vše je možné objednat?

Proč nakoupit u Nábytek MAX?

Společnost se zaměřuje na realizace moderních interiérů se zárukou maximální kvality pro každého. Nabídka od Nábytek MAX se od standardních liší hned v několika ohledech. V první řadě potěší, že je možné získat kompletní návrh interiéru ve 3D zcela zdarma. Stačí jediné: Kontaktovat společnost na bezplatném telefonním čísle 800 100 080 nebo navštívit prodejnu v Praze.

Druhým důvodem, proč se rozhodnout právě pro Nábytek MAX, je kvalita zpracování i podoba samotného nábytku. Společnost je dodavatelem nábytku rakouské společnosti P.MAX, která se výrobou zakázkového nábytku na míru zabývá již více než 45 let. Nábytek od P.MAX se vyznačuje vysokou kvalitou a moderním designem, který může být uzpůsoben vašim představám.

Dětské pokoje i kuchyně na míru s výraznou slevou

V současné době je možné nakoupit nábytek se slevou 10% na celkovou realizaci. Pokud například objednáte realizaci kuchyně na míru v hodnotě 250 000 Kč, ušetříte 25 000 Kč! Slevová akce se vztahuje také na dětský nábytek či studentské pokoje, ložnice, obývací pokoje i předsíně.

Jak spolupráce s Nábytek MAX vypadá?

Na začátku je vaše nezávazná poptávka. Na základě vašich požadavků designéři společnosti vypracují 3D návrh realizace, a to tak, aby byly dokonale splněny vaše představy a potřeby. Pokud se vám návrh bude zamlouvat a budete souhlasit s cenou, společnost nábytek vyrobí a doveze ho přímo k vám domů, kde ho také namontuje. O nic se tedy nemusíte starat, ale pouze se jen těšit na to, až to u vás doma bude vypadat skvěle.