Slevy, Slevy, Slevy. Akční letáky průvodcem nákupu

I vy se možná před každým nákupem „klepete“, že zase utratíte moc peněz a vlastně si ani nekoupíte vše, co potřebujete, nebo chcete. Věřte, že v tom určitě nejste sami, takových lidí je po republice stále více. Pravda také je, že to rozhodně tak být nemusí. Stačí se jen trochu snažit a najít si ty nejvýhodnější nabídky. Chcete vědět, jak na to?

Letáky Albert, Tesco, Penny Market a další se vašimi kamarády

Chcete-li na každém nákupu ušetřit, je třeba objevit kouzlo akčních letáků. V každém městě se obvykle nachází hned několik obchodních domů, které mezi sebou svádí boj o každého zákazníka. Týden co týden se u nich objevují akční nabídky, které hrají i ve váš prospěch. Pokud chcete ušetřit, využijte je.

Super je, že nemusíte čekat, až vám leták s akční nabídkou přijde do schránky. Je možné si všechny prohlédnout online. Stačí, když navštívíte portál mrtriska.com.

Najdete zde:

a mnoho dalších.

Všechny si tedy projdete a vyberete si tu nejvýhodnější nabídku. Pečlivým výběrem se dá ušetřit i několik tisíc, takže se trocha času strávená nad výběrem určitě vyplatí.

Na portálu najdete i adresy obchodů a nechybí ani otevírací doba Penny Market a dalších.

Jak ještě více ušetřit?

Výběrem akční nabídky vaše šetření jen začíná. Aby byla úspora ještě větší, je vhodné využít i věrnostních programů. Například Tesco nabízí zákazníkům kartu Clubcard. Funguje takto: Za každých 10 Kč nákupu získáte 1 bod a jednou za 3 měsíce obdržíte pravidelné vyúčtování a v něm Clubcard poukázky na další nákupy a slevové kupony na produkty, které máte rádi. Více o podmínkách najdete na clubcard.cz.

Nespoléhejte se jen na akční nabídky z letáků. Na internetu je možné najít i slevové kódy a je vhodné využít i nabídky v rámci hromadného nakupování.