Profesionální catering Praha

Plánujete firemní večírek pro své zaměstnance, oslavu narozenin, svatby nebo chcete připravit raut pro své obchodní partnery? Ani v jednom případě se nezatěžujte s přípravou svépomocí, která je časově náročná. Přenechte tyto činnosti profesionálům, jež se o vás postarají ve všech ohledech.

Využijte kvalitní cateringový servis, v rámci něhož je zajišťováno nejenom firemní stravování a provozování restaurací, ale také i mnohé další. Tyto plnohodnotné služby vám v plné míře zajistí catering Praha, respektive společnost ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o.

Na počátku všeho stojí vaše potřeby připravit pro své hosty kvalitní, chutné a originální menu, na němž si každý pochutná. Na straně druhé je tým zkušených odborníků. Ty jsou znalí této oblasti a prezentují špičkové služby z oboru.

Nachystány vám budou lahodné pokrmy, včetně občerstvení a spousty jiných věcí. Ať už půjde o pořádání kongresů, koktejl párty, kávových přednášek či libovolně zaměřených rautů, vždy se vám dostane plnohodnotného servisu. Získat lze i něco navíc. Ať už je to fotografický či květinový servis, doprava hostů, živá hudba nebo třeba zajištění tlumočníka a překladatele.

Plněna jsou všechna individuální přání zájemců, a to i těch nejnáročnějších.

Dodejte svým pořádaným akcím noblesu a profesionálního ducha. Vytvořte pro své hosty špičkové stravovací a nápojové zázemí, které bude realizováno včetně příjemné obsluhy. Vydejte se cestou výsledné kvality, čerstvých pochutin a vybraných gastronomických skvostů.

Catering Praha udělá z vaší zahradní párty či jiné oslavy něco mnohem více, než jen pouhou sešlost několika lidí. Obraťte se na firmu ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. a sdělte jí své požadavky, jež budou naplněny do nejmenšího detailu. Mnohaleté zkušenosti z oboru se jednoznačně promítnou do prezentovaných služeb.