Pronajměte si kancelář v Praze, třeba i jen na jeden den!

Hledáte novou kancelář a oceníte kvalitní služby za dostupnou cenu? Podívejte se na nabídku společnosti Scott & Weber a zařiďte si kancelář přesně dle svých potřeb a možností!  Pod pojmem kanceláře na Praze 5 se totiž skrývá mnohem víc než holá místnost v železobetonové budově. Získáte plně vybavenou kancelář včetně zázemí – sdílené prostory pro relax, kuchyňku, recepci, či dokonce zasedací místnost.

Neřešte problémy a podnikejte

Nadšeni budete i z poskytnutého technického zázemí. Kancelář je automaticky vybavena vysokorychlostním internetem. K dispozici navíc máte vyškolené zaměstnance centra – IT speciality, kteří ihned vyřeší případné problémy.

O vaše pohodlí se budou starat také recepční, provozní manažer, či tým údržby – neřešíte tak žádné technické problémy, věnujete se jen svému byznysu.

Je pro vás měsíční nájemné nevhodné?

Dojíždíte do Prahy jen v určité dny, pracujete částečně z domova, je pro vás zbytečné platit vysoký měsíční nájem? Žádný problém, vaším řešením je pronájem denní kanceláře v Praze. V té si můžete pronajmout prostory jen na určité dny v měsíci. Kancelář je tímto způsobem dělena mezi více nájemníků. Věci si však můžete uložit v uzamykatelné schránce, takže je zajištěn dostatečný komfort pro potřeby, které chcete nechat v místnosti trvale.

I tato kancelář je plně klimatizována, máte přístup k internetu, kuchyňce, relax zóně, kopírce a do konferenčních místností. Navíc i v případě denního nájmu si lze do kanceláře nechat zřídit sídlo společnosti a přijímat zde poštu. Jedná se o velmi efektivní řešení za dostupnou cenu.

Chcete pouze sídlo? Není problém

Oblíbenou službou je pronájem virtuálního sídla, kdy součástí pronájmu není kancelář, získáte však v budově možnost zřízení sídla společnosti včetně korespondenční adresy a případně také telefonní operátorku, která za vás bude řešit administrativní záležitosti, hovor může být také přesměrován.

Nevyhovuje vám Praha 5?

Pokud se vám líbí nabízené služby, ale nestojíte přímo o Prahu 5, možná vás zaujme obdobná nabídka nově otevřených kanceláří k pronájmu na Praze 4.