Filip Sajler: Kluk v akci k vašim službám

Když už catering, tak od těch nejlepších! Firma Perfect Catering patří mezi přední cateringové společnosti pořádající akce všeho druhu od rautů, recepcí, banketů, nebo dokonce i gurmánských a tematických večerů, a to pro zcela libovolný počet osob. Neznají žádné překážky, limity, hranice. I proto si jejich služby vybírají čeští i mezinárodní klienti věhlasných jmen. A co stojí za úspěchem této značky?

Mistři kuchyně Perfect Catering by pravděpodobně řekli, že gastronomické umění jako takové. Vaření pro ně není jen prací, povinností nebo koníčkem. Je uměleckým dílem, symfonií, koncertem vážné hudby, který se odehrává pod taktovkou známého českého kuchaře Filipa Sajlera, kterého známe nejen jako hvězdu televizního pořadu Kluci v akci, ale i jako propagátora zdravé a svěží kuchyně, zastánce používání těch nejlepších surovin pro vykouzlení toho nejlepšího pokrmu. Filip Sajler klade důraz na jednoduchost, tradiční přístupy v kuchyni a především čerstvost. Má za sebou práci v cateringových společnostech po celém světě – v USA, Německu nebo Singapuru.

To, že je pro Filipa Sajlera a jeho tým důležité především pozvednutí kvality české gastronomie, dokazuje i fakt, že se snaží dostat to nejlepší na naše talíře i v závodních stravovacích zařízeních. Ano, slyšíte dobře, v těch známých „kantýnách“. Proto také vznikla firma Perfect Canteen, která tu je proto, abychom se i v práci dobře najedli.

Perfect Catering ale není jen jídlo, i když to samozřejmě hraje roli nejdůležitější! Úspěšně mu sekunduje kreativita v podávání a především příjemná obsluha. Jak vypadá catering v podání Filipa, se můžete podívat třeba zde. Pokud tedy pořádáte raut, banket, či jinou společenskou událost, kde je jídlo na jednom z předních míst zájmu všech zúčastněných, vsaďte na kvalitu, na to nejlepší, co můžete svým hostům nabídnout. Vždyť na tom bude stát váš úspěch, dobré jméno a prestiž.