Hotel s královským rodokmenem

Máte rádi výjimečnost, míříte do Prahy a potřebujete se ubytovat? Pokud ano, měly by vaše kroky směřovat do hotelu Černý slon. Nabízí totiž stylové ubytování v centru, za přiměřenou cenu, s velkou dávkou luxusu i kouzla doby dávno minulé. Tento hotel si oblíbily i celebrity. Co vše si zde užijete i vy?

Hotel Černý slon se nachází v srdci Prahy na ulici Týnská. Vznikl citlivou přestavbou historické budovy, která je dokonce na seznamu chráněných budov UNESCO. Historie budovy sahá až do roku 1330. Velkou zajímavostí je, že podle některých historiků se hned v sousedním domě hotelu narodil nejvýznamnější český král a římský císař Karel IV. Hotel si nejen díky jeho poutavé historii oblíbily české i zahraniční celebrity. Mezi návštěvníky patřil dokonce i bývalý český prezident Václav Havel či Madeleine Albrightová.

Hotel nabízí ubytování v Praze v 1, 2 a 3 lůžkových pokojích, které jsou vybaveny stylovým nábytkem, nechybí v nich minibar, trezor, televize a samozřejmostí je wifi připojení k internetu. Pokoje mají vlastní koupelnu. Velmi působivé je ubytování v podkrovních pokojích, které jsou klimatizovány.

Speciální balíčky: Hotel nenabízí jen pouhé ubytování. Hosté si mohou koupit i speciální balíčky, které jsou například zaměřené na poznávání těch nejkrásnějších míst Prahy a zahrnují i výlety do jiných nádherných českých měst.

Hotel Praha láká nejen na stylové ubytování. Má vlastní restauraci, ve které si pochutnáte na specialitách staročeské kuchyně. V nabídce je i proslulý Staropražský pekáč. Jídelní lístek nabízí i lahodná jídla na grilu, speciality ze svíčkové, ryb i zvěřiny, nechybí ani vegetariánská jídla.

Chcete-li Prahu poznat jinak a užít si luxus, Hotel Černý slon vám tento nápad pomůže uskutečnit. Pro více informací se podívejte na www.hotelcernyslon.cz.