Příležitosti Dálného východu

Považujete se ve znalosti cizího jazyka za neustálého začátečníka? Lákají vás jazyky Dálného východu? Využijte služeb certifikované jazykové školy Lingua Sandy a konečně si osvojte svůj oblíbený cizí jazyk.

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ a nabízí všem, kteří se chtějí v zahraničí bez problémů domluvit, jazykové kurzy němčiny, francouzštiny, angličtiny, výuku ruštiny, ale také ostatních více či méně exotických jazyků. Tým zdejších vysoce kvalifikovaných lektorů dbá především na kvalitní a efektivní způsob výuky, díky němuž se v mžiku vymaníte z kruhu neustálých začátečníků. Jazyková škola Lingua Sandy si z řad potenciálních lektorů vybírá jen ty, jejichž vzdělání bez výhrad odpovídá vysokým kvalifikačním požadavkům této asociace. Tento profesní tým je pak pravidelně prověřován předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší možnou úroveň kvality.

Je známým faktem, že mnoho věčných studentů zápasí už léta s angličtinou, a přesto si pořád připadají jako falešní začátečníci. Jazyková škola Lingua Sandy proto nabízí vysoce efektivní jazykové kurzy angličtiny, díky nimž se i vy konečně pohnete z místa. Výuka nejen angličtiny se odvíjí od bravurně propracovaného studijního plánu, který obsáhne všechny jazykové úrovně. Ať jste začátečník, pokročilý nebo se potřebujete připravit například na složení Cambridgeských zkoušek, s jazykovou školou Lingua Sandy vám angličtina půjde snadno a rychle. Navíc pro vás vysoce efektivní učení bude zároveň i zábavou. Zapomeňte tak na jazykové školy, ve kterých se dostanete ke slovu jen párkrát do hodiny. V Lingua Sandy dostanete daleko větší prostor na konverzaci, gramatiku a vše, co vás zajímá.

Individuální přístup, to je další důvod, proč se začít učit třeba čínštinu právě zde. Na profesním trhu totiž zažívá právě čínština velký boom a ten, kdo ji ovládá, je za svou znalost nadmíru odměněn. Ač se může tento jazyk zdát těžkým, nemusí tomu tak být. O tom vás přesvědčí i efektivní výuka čínštiny v Lingua Sandy. Také s výukou tohoto jazyka,  který je vůbec nejrozšířenějším, má jazyková škola bohaté zkušenosti. Pokud si tedy chcete osvojit tuto zajímavou řeč a krásné písmo, vyzkoušejte služeb jazykové školy Lingua Sandy a oslňte své okolí plynulou mluvou v jazyce, kterou se u nás jen tak někdo pochlubit nemůže.

Zamysleli jste se právě teď nad vaší celkovou jazykovou vybaveností a není právě růžová? Navštivte jazykovou školu Lingua Sandy a odražte se z falešného startu ke skvělým lingvistickým schopnostem.