Zateplování panelových domů má stále význam

Revitalizace panelových domů je čím dál častější a vyhledávanější službou. Jde o komplexní či individuální modernizaci bytového objektu, na němž se již podepsal čas a žádá si určité úpravy, jež se postarají o lepší životní podmínky majitelů a nájemníků.

Jednou z nejčastějších činností v tomto oboru je zateplování fasád. To je třeba realizovat dle předepsaných norem, za přispění kvalitních materiálů a správných technologických postupů. Hledáte-li odborníka v tomto segmentu, rádi vás seznámíme s produktovou nabídkou společnosti Jumar Holding a.s.

Rozsáhlá revitalizace panelových domů

Jde o subjekt, který na trhu působí už 12 let a má za sebou desítky zmodernizovaných objektů a dlouhodobé zkušenosti s nejrůznějšími stavebními postupy. Není to však jenom zateplování fasád, jehož výsledkem jsou lepší životní podmínky a snížení provozních nákladů konkrétní budovy.

S těmito procesy jsou prováděny i další práce přispívající k lepšímu žití.

· Výměna oken

· Opravy a obměny střech

· Balkony a lodžie

· Nová zábradlí a mnohé další

Kvalitní revitalizace panelových domů bývá realizována od spodní až po horní část bytového komplexu. Tak, abyste v něm žili spokojeně spoustu dalších let a nemuseli investovat jakékoliv náklady.

Stavějte se specialistou na stavební práce

Uvědomte si, že zateplování fasád a další úkony jsou spjaty s určitými finančními výdaji, využívejte proto jen těch nekvalitnějších služeb na trhu, kde máte záruku precizního provedení. Společnost Jumar Holding a.s. se navíc stane vaším stavebním partnerem i v rámci projektu Zelená úsporám a u jiných dotačních titulů.

Snižte své náklady na vytápění až o 60 % a dodejte novou vnější a vnitřní tvář svému panelovému domu. Obraťte se na uvedeného přeborníka a využijte všech jeho služeb od odborného poradenství až po samotnou realizaci na klíč.