Jak na spolehlivá garážová vrata?

V případě, že jste vlastníkem domu s garáží, budete dříve nebo později řešit garážová vrata. Na českém trhu je nepřeberné množství firem, které zajišťují právě tuto problematiku. Ovšem v případě, že chcete spolehlivé a kvalitní garážová vrata, je pro vás vhodným partnerem společnost Univers, která na našem trhu vystupuje již 25 let.

Ve svém portfoliu pro vás firma přichystala sekční garážová vrata, která jsou uzpůsobeny přesně na míru pro soukromé i komerční využití. Není tedy rozhodující, zda jste vlastníkem jednogaráže či dvojgaráže – profesionální personál s dlouholetou praxí najde ideální řešení pro každého, podle individuálních potřeb.

Pokud vlastníte dům v zástavbě jiných domů, budou vám sekční garážové dveře sloužit i k pohodlnému odlišení vašeho domu od domů sousedních. K dispozici je pro vás zdarma výběr z šesti barevných odstínů. Zvolte si nejen oblíbenou barvu, ale i vyhovující design. Firma Univers pro vás zajistí nejen klasické provedení s drážkou, ale i v současnosti velice moderní zcela hladký design, který je velice pohodlný pro běžnou údržbu.

V průběhu každého roku firma nainstaluje okolo tisícovky sekčních garážových vrat spokojeným zákazníkům. Standardní výbavou je motor pro snadnější otvírání a zavírání vrat. Na společný ovladač je možné nainstalovat i ovládání otvírání příjezdové brány. Máte tedy pouze jeden ovladač pro klidný výjezd na silnici. Motorové ovládání samozřejmě není povinností, v případě vašeho zájmu můžete zvolit provedení bez motoru s ručním otvíráním.

Tým zkušených profesionálů vám pomůže s výběrem nejen samotných sekčních garážových vrat, ale zajistí pro vás i bezstarostnou montáž. Nedělejte kompromisy a vsaďte na ozkoušeného prodejce, který patří mezi nejvyhledávanější dodavatele sekčních garážových vrat na našem trhu.