Zlaté mince jako dobrý vklad do budoucnosti

Koukáte na svůj bankovní účet a zdá se vám, že by se část peněz mohla investovat pro budoucí využití? Nákup zlata patří k atraktivním způsobům investic do budoucnosti. Jeho obliba totiž nikdy nebude příliš klesat.

Ochrana před inflací

Běžný člověk neví, kdy se objeví hospodářská krize. Ze dne na den se ocitnete s penězi skoro na dně. Jak se chránit? Vložte peníze do komodit, které neztratí svou hodnotu v žádné době. Rozhodně mezi ně patří investiční zlato, protože jde o jistotu s garancí likvidity. Obchody se zlatem probíhají nepřetržitě každý den. Jakmile vlastníte zlato, lze ho kdykoliv a snadno směnit za papírové peníze. Mít ho doma vám dá pocit určité jistoty. Pochopitelně ho musíte schovat kamsi do trezoru a na jiná místa, kde se tak snadno nenabídne případným nenechavcům. K výhodám patří, že ho lze nakupovat i po malých částkách. Vždy si něco naspoříte, koupíte slitek nebo minci a příště zase další kousek. Rozhodně vás to nepřivede na mizinu jako pořizování diamantů.

Anonymní i certifikované prodeje

Investování do slitků, cihel a mincí provádějte chytře a obracejte se na ověřené prodejce. Obchod jednoho z největších naleznete ve druhém patře Obecního domu v Praze. Slitky se cenově mění každý den, což dává jistotu, že vše jde podle aktuálního ceníku. Ke slitkům dostanete také certifikát a označení pomocí unikátního čísla. Pokud upřednostňujete anonymitu, pak shánějte mince, které postrádají ražbu s identifikačním číslem. Patří k vyhledávaným dárkům, protože náleží tomu, kdo je má právě u sebe. Snadno si pořídíte známé kolekce mincí z Rakouska, USA, Kanady, Austrálie a z Čech. Oslní vás originální výtvarné návrhy a rytecké zpracování. Zlato v nejvyšší ryzosti je osvobozeno od placení DPH, což určitě uvítáte. Potěší i možnost garantovaného výkupu všeho, co si u stejného prodejce nakoupíte.