Kouzlo jednadvacátého století – robot na zahradě

Dnešní svět jednadvacátého století se nese v duchu moderní a velice vyspělé techniky, která ulehčuje práci nás všech. Proč tedy nedopřát kouzlo této doby i našemu trávníku.

Trávník bezesporu tvoří nepostradatelnou součást našich zahrad a proto by měl být co nejkrásnější a aby tráva u sousedů nebyla nikdy zelenější, musíme jí věnovat neustálou péči a pozornost, což lze v dnešní uspěchané době jen stěží. Pro někoho je sečení trávníků relaxací, pro někoho nevyslovitelné peklo, ač se vaše osobnost zrcadlí v prvním, či druhém příkladu, robotická sekačka Míímo, jež se zrodila v továrnách světoznámé značky Honda, získá srdce všech zahradníků. Přenechte namáhavou práci odborníkovi na sečení trávy, kterým sekačka Míímo skutečně je.

Jako z filmů science fiction

Robotická sekačka Honda Míímo je jako vystřižená z hlavní role hollywoodských science fiction filmů. Opak je však skutečností! Míímo automatická sekačka je zcela realistická a může se prohánět i po vaší zahradě. Tato robotická sekačka disponuje celou řadou předností, díky nimž si již získala pozornost nejednoho vyznavače dokonalých trávníků. Navzdory nevšednímu výkonu, se kterým se sekačka pouští do odrostlého travního porostu, je neuvěřitelně tichá, a tak si jí oblíbí i vaši sousedé, které rušit rozhodně nebude. Robotická sekačka Honda Míímo není žádná slečinka a svou práci bere zodpovědně, proto se do práce pustí za každého počasí, ať venku praží slunce, či zem zavlažují kapky padajícího deště. Po vzoru emancipace, která vládne jednadvacátému století, je tato robotická sekačka naprosto samostatná, a tak si sama zajede do docku, kde načerpá ztracenou energii. Ač není nadaná vlastním rozumem, tak jako lidé, je Míímo vysoce inteligentní a také díky tomu ví, jak zvídavé jsou někdy děti či domácí zvířata. Aby nedošlo k nechtěnému úrazu, je stvořena tak, aby při jakémkoli vnějšímu kontaktu ihned zastavila rotující nůž.

Povolejte do boje s neustále rostoucím trávníkem mocného pomocníka z dílen značky Honda – pomůže vám automatická sekačka Honda Míímo.