Nepodceňujte podobu své zahrady a trávníku

Každá velká travnatá plocha vyžaduje specifickou a konkrétní péči. Ať už jsou to prostory kolem rodinného domu nebo v prostředí komerčního areálu, upravená tráva, zastřižené květiny, vyčištěné záhony a nápadité rozložení jednotlivých keřů je vaše vizitka.

Aby tato přírodní působiště dostála originální a nepřehlédnutelné podoby, je třeba se zaměřit na kvalitní úklid. Dbát na pořádek a pravidelnou údržbu, s níž je dosaženo reprezentativního vzhledu. S péčí byste ovšem neměli polevovat, ani co se týče interiérových květin.

Údržba zeleně šitá na míru

Jestliže nedisponujete dostatkem volného času, zkušenostmi a manuální zručností, docílíte obdobně upravených ploch jenom stěží. Nevíte-li si rady se správnou sadbou, rekultivací ploch, zakládáním trávníků, vyřezáváním keřů či stříháním živých plotů, je nejvyšší čas obrátit se na zkušené odborníky.

Na tým pracovníků, pro něž bude údržba zeleně ve formě kácení stromů, hnojení, likvidace dřevní hmoty, vertikulace či provzdušňování, rychlou činností. Konkrétní specializace a znalosti z tohoto oboru jsou příslibem výsledného stavu, z nějž budete mít radost.

Kdo by ostatně odolat vzhledově propracované zahradě, na níž je viditelná ruka letitého profesionála?

Výsledkem je kompletní správa nemovitostí

Od výše uvedeného příkladu se samozřejmě odvíjí i mnohé další služby související s technickou správou budov a travnatých ploch. Patří mezi ně ostraha objektů, hygienický servis, provozně technický management, deratizace a další.

Toužíte-li po vyřešení všech výše zmíněných problémů a povinností, obraťte se na specialisty. Na dlouhodobě a dynamicky se rozvíjející společnost Hondl Global Services. Firma, která tyto služby realizuje po celém území České republiky s přihlédnutím k individuálnímu přání zákazníka a k vysoké kvalitě práce.