Pankrácký Rynek: Změna životního stylu začíná u kvalitních potravin

Zdravý lifestyle je v kurzu a může mít mnoho podob. Někdo preferuje každodenní dřinu v posilovně, další se přidá k vyznavačům vegetariánství. Shodněme se však na tom, že je to právě změna jídelníčku, která je se zdravým životním stylem nedílně spojena. Ale nemusí se nutně jednat o striktní jídelníček bez masa či dokonce všech živočišných produktů. Mnohem podstatnější je kvalita surovin, ať už jde o masné výrobky nebo zeleninu. Pokud vám záleží na tom, co jíte, vydejte se s námi na krátký virtuální výlet na Pankrácký Rynek.

Příznivcům kvalitní stravy netřeba Pankrácký Rynek představovat. Za projektem stojí Filip Sajler – známá osobnost, která se dostala do širšího povědomí účinkováním pořadu Kluci v Akci. Pražskou tržnici média zhodnotily velmi pozitivně a věříme, že si je oblíbíte i vy.

Proč se tedy vydat nakupovat na Pankrácký Rynek a v čem je lepší než běžné prodejny? Základní filosofie projektu spočívá v prodeji kvalitních surovin s prokazatelným původem – prvotřídním masem počínaje, křupavým pečivem a zelenině v bio kvalitě konče. Filip Sajler nakonec upustil od původní myšlenky, v rámci které měl mít Pankrácký Rynek podobu farmářských trhů. Šlo o to, že se farmáři přeci jen nemohou věnovat prodeji každý den, a tak se rozšířila skladba dodavatelů i do ostatních oblastí. Nikoliv však na úkor kvality – na průmyslovou produkci na rynku nenatrefíte.

Máme-li být konkrétnější, na Pankráckem Rynku seženete sladkovodní i mořské ryby, maso a uzeniny z českých farem, oříšky pražené dle holandské receptury, bio zeleninu, slané a sladké pečivo, ale také čerstvé květiny. Svou návštěvu zakončíte relaxací ve stylové kavárně u výborné kávy. Nedílnou součástí areálu je i restaurace Perfect Bistro, kde vám naservírují „fast food v kvaitě slow food“. Smlsnete si na stálých nabídkách i na denním a sezónním menu.

Co dodat závěrem? Potraviny z Pankráckého Rynku stojí za vyzkoušení. Kde jinde vám prodejci rádi prozradí vše o původu zboží a vysvětlí ideální způsob zpracování? Více se dozvíte na www.pankrackyrynek.cz.