Když se nechcete zaobírat zdlouhavým prodejem vozu

Svěřte se do rukou odborníků a uvidíte, že peníze za svůj vůz můžete vidět výrazně dříve, než když by vám půl roku visel inzerát na nějakém slevovém či bazarovém portálu. Finance za automobily určené k likvidaci lze získat rovnou na ruku, stačí jen vsadit na vhodného obchodního partnera, který se touto problematikou aktivně zabývá.

Pak si můžete být jisti, že za vás vyřídí veškeré papírování a obchůzky, poradí se stornem povinného ručení a výkup i samotnou likvidaci provede rychle, efektivně a bez zbytečných podmínek. To ovšem není vše. Pražská společnost s webovým odkazem https://zahotove.cz/likvidace-auta-praha/ zajišťuje i vlastní odvoz aut, a to nejen osobních, ale též nákladní techniky nebo těžkých strojů.

Cena předem je samozřejmostí

Mnoho lidí dávajících pryč svého plechového miláčka požaduje finanční ohodnocení dopředu. Na webových stránkách https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/ najdete i praktickou kalkulačku, pomocí níž zjistíte předběžně cenu za likvidaci vozidla. Stačí jen zadat základní parametry, jako jsou stav, stáří, značka či typ motoru a palivo. Jakmile budete mít jasnou představu o hrubé ceně, osobně vás navštíví zkušení profesionálové a po kontrole vraku vám sdělí finální cenu výkupu a následné likvidace. Kupní smlouvu lze sepsat na místě, takže nemusíte nikam cestovat. Výsledná cena se samozřejmě odráží ve stavu auta, zda se již jedná o vrak, či ojetinu. Důležitou roli hraje též stávající výkupní cena železa na území České republiky.

Co si musíte připravit?

Byť se váš obchodní partner postará o veškeré papírování, bez vašich iniciálu a dalších údajů se neobejde. Proto se připravte před prohlídkou vraku na sepsání kupní smlouvy vraku a nachystejte si občanský průkaz, plnou moc vlastníka, originál velkého i malého technického průkazu a samozřejmě zajistěte na vraku viditelné identifikační číslo VIN. Pokud byl vrak či ojetina součástí dědického řízení, i tento dokument o dědictví bude potřeba.