Jedeme do Moravského krasu

Výjimečná krajina nemusí nutně ležet na druhém konci světa. Nádherné okolí, čistou přírodu a spoustu možností pro aktivní i pasivnější turisty nabízí právě Moravský kras. Nenechávejte tento skvost ležící na Moravě bez povšimnutí a udělejte si krásný výlet, na který jen tak nezapomenete. Co všechno se dá v Moravském krasu dělat a kde se ubytovat?

Kde se ubytovat?

Pro ubytování zvolte strategickou polohu. Ideální je ubytování někde uprostřed, odkud budete mít všechno blízko. Hotel Olberg leží uprostřed Moravského krasu a snadno tak dosáhnete na všechny zajímavosti a krásy, které vám okolí nabízí. Kvalitní ubytování je základem krásné dovolené a proto věnujte výběru dostatečnou pozornost.

Co rozhodně musíte navštívit?

V okolí se nachází mnoho zajímavých památek, jako je například hrad Špilberk, Stará radnice, Kapucínský kostel s kryptou, Petrov, Náměstí svobody s Domem pánů z Lipé, vila Tugendhat a další zajímavosti. Pro milovníky přírody jsou tu připraveny naučné stezky, které vás provedou těmi nejkrásnějšími kouty Moravského krasu. Poměrně blízko se také nachází zoologická zahrada, různé přehrady nebo výstaviště, kde se často pořádají různé akce.

Když je ošklivé počasí, využijte wellness, když je krásně, sportujte.

Ubytování Moravský kras nabízí wellness, kde můžete relaxovat v případě, že se vám nechce poznávat okolí, nebo když je špatné počasí. Pokud je naopak hezky, neváhejte a vyrazte do okolí. Na své si přijdou turisté, kteří mají rádi procházky, ale i delší túry. V hotelu Olberg je možné zapůjčit si sportovní vybavení a vyrazit do přírody například na kole. Pro zajímavější výlety si můžete půjčit i segwei. Okolí také nabízí široké možnosti adrenalinového vyžití, od horolezectví, přes jízdu na koních nebo možnosti proletět se v balonu nebo rogalu.