Vydělávejte chozením do restaurací

Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo platil za to, že místo vaření doma chodíte do restaurace? Jakkoliv to může znít neuvěřitelně, tenhle systém v Česku skutečně funguje. Jmenuje se Restu a primárně se jedná o rezervační systém pro restaurace, který vás ovšem podle zásluhy odměňuje.

Princip Restu

Restu spojuje vyhlášené restaurace se zákazníky. Když si jako zákazník zarezervujete restauraci přes Restu, můžete si být jisti, že přijdete do restaurace a budou tam pro vás mít nachystané místo. Nemusíte přitom ani zvednout telefon. Jen vyplníte formulář ve webové či mobilní aplikaci Restu a oni to udělají za vás.

Na Restu jsou jen kvalitní restaurace

Další výhodou Restu kromě toho, že zařídí rezervaci za vás, je široký výběr kvalitních míst, kde se dobře najíte. Aktuálně mají v systému téměř 21 000 restaurací z celé republiky, dost možná tam najdete i svou oblíbenou. A kdyby ne, objevíte něco nového. Na Restu funguje chytré vyhledávání podle typu restaurace, města a jiných aspektů. Lze si nechat vypsat například restaurace Praha 1 nebo jen ty, které mají aktuálně nějaké slevové akce.

Budete odměňováni za každou návštěvu

Restu své registrované zákazníky odměňuje za každou návštěvu restaurace. Za registraci a vyplnění profilu získáte 50 kreditů, za každou rezervaci pro 1 – 5 lidí 30 kreditů (v případě většího počtu lidí se počet kreditů zvyšuje), za hodnocení restaurace 20 kreditů a za pozvání přítele do aplikace dalších 50. Když jich nasbíráte 300, jednoduše si je vyměníte za poukázku v hodnotě 300 Kč do některé z více než 500 restaurací, se kterými Restu spolupracuje. Voucher přijímají mexické restaurace, asijské, italské, vegetariánské, pětihvězdičkové, atd. Určitě si vyberete a jednou za čas se jednoduše najíte zdarma.

Jak začít?

Láká vás možnost odměny za každou návštěvu restaurace? Není nic snazšího než se na Restu zaregistrovat a vyzkoušet to. Zvolíte restauraci, na pár kliknutí ji rezervujete a do deseti mnut vám přijde potvrzení e-mail. Pak je vše zařízeno a na vás už zbývá jen navštívit restauraci v objednaném čase.