Do dílny se nejlépe hodí plechové skříně a nábytek

Všimli jste si někdy, že pokud se půjdete podívat do firemní dílny, častokrát tam uvidíte právě plechové skříně a kovový nábytek? V domácích dílnách tomu bývá jinak, tam si kutilové nosí starý nábytek z domácnosti, aby co nejvíce ušetřili. I jim by přitom plechové skříně přišly vhod.

V dílně se dá používat jakýkoliv nábytek, ovšem specializované dílenské skříně, stoly a vozíky svou práci odvádí přece jenom o trochu lépe. Jsou totiž připravené na všechny nástrahy, jež je v dílně čekají.

Proč plechový a kovový nábytek? Protože je odolný

Když si do dílny vezmete starou almaru po babičce, určitě bude nějaký čas také dobře sloužit. Rozhodně ale nebude dlouho vypadat příliš zachovale. Dřevo do sebe rychle vsákne jakýkoliv olej, vylitý čisticí prostředek či jiné nečistoty. Když na něm budete něco tvořit, snadno ho poškodíte. Umýt se nedá. Naproti tomu plechová či kovová dílenská skříň je velmi odolná. Můžete ji polít, můžete na ni rozlít chemikálii, vydrží.

Získáte přesně to, co do dílny potřebujete

Almara po babičce byla pravděpodobně vyrobená na uložení oblečení. Dílenské plechové skříně jsou vytvořené na skladování materiálu i nářadí. Dá se v nich použít závěsný program, nabízí výsuvné perfopanely, vertikální výsuvné dveře, nosnost třeba až 300 kg. Vždy to samozřejmě záleží na konkrétní skříni a na tom, co přesně vlastně potřebujete. Variant je opravdu nespočet, jak se můžete přesvědčit v sortimentu společnosti POLAK CZ.

Vyberte si skříň s plastovými boxy, skříň na kapaliny či jakoukoliv jinou

POLAK CZ je osvědčený český výrobce dílenského nábytku a ve své nabídce má opravdu velké množství skříní. Neustále je inovuje a vylepšuje, exportuje je do 10 evropských zemí. Podívejte se i vy, co by se vám hodilo do domácí dílny, nebo do firmy. POLAK CZ prodává skříně jednotlivě i ve větším množství pro vybavení velkých profesionálních dílen.