Kde si koupit či pronajmout stavební jeřáb?

Jeřáby se využívají zejména na stavbách, dále ve skladech či v loděnicích. Konkrétní využití záleží vždy na daném typu. Existují i speciální jeřáby pro použití v interiéru. Co je na nich tak speciálního? Jsou mnohem obratnější a menší, takže s nimi projedete i vraty. Pod slovem jeřáb se totiž skrývá skutečně široké množství strojů.

Jeřáby využívají v drtivé většině případů firmy. Soukromá osoba ho potřebuje málokdy, a pokud ano, nejčastěji z důvodu stavebních prací. Někteří šikovní muži si troufnou stavební jeřáb půjčit a sami si s ním vyřešit, co potřebují. Jiní raději zaplatí kvalifikovaného odborníka z firmy.

Ne všechny stavební firmy vlastní jeřáb

Některým stavebním firmám se vyplatí jeřáb koupit. Ne třeba úplně nový, protože nové stroje jsou velmi drahé, ale použitý. Pak jsou však i takové, které ho využívají jen příležitostně, a pro ty je výhodnější pronájem jeřábů. Ideálně pokaždé od té stejné a spolehlivé firmy, třeba i s obslužným personálem.

Mnohé stavební společnosti z Prahy a okolí spolupracují s Uplifter, klíčovou společností orientovanou na manipulační, zdvihací a vakuovou techniku. Jeřáby prodává, nové i bazarové, ovšem také pronajímá. V jejím sortimentu najdete mini jeřáby, přívěsné jeřáby, mobilní jeřáby a mnoho dalšího, třeba i zmiňovaný interiérový jeřáb Glassworker GW 295.

Nestyďte se požádat o radu s výběrem

Na webu společnosti Uplifter najdete pro každý jeřáb velmi detailní informace včetně technických údajů, produktového listu, výkresů a praktických ukázek. Najít řešení přesně vyhovující vašim potřebám je tedy hračka. A kdybyste si přece jen nebyli jistí, stačí zvednout telefon či se stavit osobně do pražské, brněnské, případně bratislavské pobočky.

Manipulační techniku od firmy Uplifter využívají stavební společnosti, armáda i klienti z oblasti automobilového průmyslu a strojírenství. Na své si přijdou také drobní řemeslníci či soukromé osoby. Ty si mohou půjčit jeřáb i s obsluhou. Více informací a konkrétní modely najdete přímo na webu https://uplifter.cz/jeraby/.