Nezůstávejte ve tmě, rozsviťte svůj podnik

Otevřeli jste nový podnik, obchod, kavárnu nebo restauraci, ale zdá se vám, že na ulici zapadá a vůbec nevyniká? Vašeho podniku si nikdo nevšimne, pokud ho nezvýrazníte. A toho můžete docílit dvěma způsoby. Buďte kreativní a udělejte mu výlohu, která přitáhne pozornost kolemjdoucích. Nemusí se jednat o nic křiklavého, ale rozhodně originálního. Pokud však chcete, aby si vaší firmy všimli také lidé, kteří nejdou přímo okolo, musíte sáhnout po silnější zbrani, a tou je světelná reklama.

Každá firma by měla mít světelnou reklamu, aby si jí lidé všimli. Nebo své logo rozsvítí konkurence nedaleko vás a vás už nic nezachrání. Dejte si záležet na tom, jak a kam ji umístíte a jak bude vypadat. Vždy je důležité najít kompromis mezi barevností a decentností. Nesmí být moc „ukřičená“, ale zase ne moc fádní a nudná. Je to někdy oříšek, najít tu správnou cestu.  Ale rozhodně se do tohoto projektu nepouštějte sami!

Proč se obrátit na profesionály? Odpověď je jasná: oni to umí!

Ševče, drž se svého kopyta, říká se. A rozhodně to platí, alespoň v tomto případě. Pokud vy jste podnikatel, nepouštějte se do kreativních návrhů ani vymýšlení reklam a přenechte je těm, kteří se vyznají. Společnost RAVAFOL není žádným nováčkem na trhu. Zabývá se výrobou světelné reklamy už déle než 15 let a má na svém kontě již mnoho projektů a pozitivních referencí. Tak proč by nepomohla i vašemu podnikání?

Zadejte požadavky a už se o nic dál nestarejte

Ano, přesně takhle jednoduše. RAVAFOL zajistí kompletní reklamní vybavení. Sami vám navrhnou, jak by reklama mohla vypadat, a představí vám její vizualizaci, abyste měli větší představu o realitě. Potom zajistí výrobu a samozřejmě také montáž. Mají vlastní výrobní technologie a know-how. Součástí „balíčku“ je také pojištění až do částky 8,5 milionů Kč.