Van2GO: Půjčovna dodávek v Praze láká na rychlé vyřízení

Kdo potřebuje dodávku trvale, ten si ji obvykle pořídí. Ti, kdo si ji půjčují, ji většinou shání nárazově a častokrát o tom ani nevědí příliš dopředu. Stěhování si naplánovat sice můžete, ale co když se vám právě rozbila firemní dodávka, nebo máte tolik zakázek, že je vlastním vozovým parkem nestíháte obsloužit? Tohle si prostě nenaplánujete předem.

Všem, které v životě potká taková situace, se bude líbit půjčovna dodávek Praha s názvem Van2GO. Ta totiž umožňuje velmi rychlý pronájem dodávky. Vyřídíte ho online, dodávku si vyzvednete a vrátíte přesně tehdy, kdy potřebujete.

Dodávku si vypůjčíte klidně ještě dnes

Na webu Van2GO https://www.van2go.cz/uvod.html si nejen prohlédnete dostupné dodávky, ale také si je můžete rovnou zarezervovat. Stačí zadat čas i datum vyzvednutí a vrácení, vyberete si také místo vrácení na jedné ze tří pražských poboček a hned se vám zobrazí dostupné vozy.

Výhodou je, že dodávku lze vypůjčit ještě tentýž den. Samozřejmě nemůžete čekat, že bude k dispozici za hodinu, to by bylo příliš náročné, ale za několik hodin ano. Když si ji objednáte například v 9 ráno, ve 2 odpoledne už ji lze převzít.

Vrátíte ji tehdy, kdy vám to vyhovuje

Van2GO je otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kdy si dodávku vyzvednete a vrátíte, je pouze na vás. Dokonce umožňuje zapůjčení i na kratší čas než jeden den, konkrétně již od jedné hodiny. Pro dodávku si klidně přijeďte vlastním autem, na pobočce ho můžete mít po dobu zapůjčení dodávky zaparkované bezplatně.

A jaké dodávky jsou k dispozici? Van2GO není obrovská půjčovna, ovšem zato vás potěší příjemným vystupováním a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. A jaké dodávky jsou v nabídce? Menší Opel Vivaro Van, Movano L2H2, L3H2 a také velká skříňová verze Eurobox nebo valník s plachtou. Půjčují dokonce minibus pro 9 osob, což teď v létě rovněž stojí za zvážení.